more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Vivace Altın İğne

Fraksiyonel Radyofrekans nedir?

Zamana bağlı değişimler, maruz kalınan hava kirliliği, mevsim geçişleri derken cildin yaşlanma süreci maalesef hızlanır ve yaş almaya bağlı olarak çeşitli deformasyonlar ortaya çıkar.  Özellikle ciltte yirmili yaşlardan sonra azalmaya başlayan kolajen üretimi nedeniyle cilt kalitesinde de değişimler meydana gelir. Cilt elastikiyetini yitirmeye başlar ve akabinde lekelerden cilt sarkmalarına kadar birçok deformasyona açık hale gelir.

Gelişen tıp teknolojileri sayesinde birçok medikal estetik uygulama ile ameliyatsız olarak bu süreci yönetebilir ve güzel yaş alabilirsiniz.

Aldığı ödüller sayesinde son birkaç yıldır adından sıkça söz ettiren Vivace Altın İğne Fraksiyonel Radyofrekans uygulaması, yaşlanma sürecine giren ciltlerin onarımında etkin rol oynamaktadır.

Bir cilt yenileme yöntemi olan Vivace Altın İğne uygulaması, uygulamanın yapıldığı cihaz başlığındaki mikro altın iğnecikler sayesinde direkt cildin alt tabakasına etki edip kontrollü hasar yaratarak ciltte bir yenilenme, onarım süreci başlatan etkin bir cilt yenileme uygulamasıdır.

 

Fraksiyonel Radyofrekans nasıl yapılır?

Uygulama öncesi anestezik kremlerle uygulama alanı uyuşturulur. Akabinde ucunda mikro altın iğnecikler bulunan cihaz başlığı ile ciltte fraksiyonel radyofrekans dalgaları ile kontrollü olarak hasar yaratılır ve ciltte onarım süreci başlatılır.

 

Fraksiyonel Radyofrekans ağrılı bir işlem midir?

Ameliyatsız cilt gençleştirme uygulamaları arasında başı çeken Vivace Altın İğne uygulaması, uygulama öncesi anestezik kremler kullanıldığı için neredeyse ağrısız diyebileceğimiz bir uygulamadır.

 

Fraksiyonel Radyofrekans’in iyileşme süresi nedir?

Uygulama sonrası ciltte görülen kızarıklık birkaç saat içerisinde kendiliğinden geçtiği için Fraksiyonel Radyofrekans da diyebileceğimiz Vivace Altın İğne uygulaması, sosyal hayatı kesintiye uğratmaması nedeniyle de oldukça rağbet görmektedir.

 

Fraksiyonel Radyofrekans için kimler uygun adaydır?

Hamilelik döneminde olanlar, kalp pili kullananlar, kan pıhtılaşması sorunu yaşayanlar ve epilepsi hastaları dışındaki 20 yaş üstü herkes uygulama için uygun bir adaydır.

 

Fraksiyonel Radyofrekans’ın avantajları nelerdir?

 

 • Güneş lekelerinin giderilmesi

Cildimiz aşırı güneş ışığına maruz kaldığında cilt kalitemiz düşer ve cilt yüzeyinde lekelenmeler oluşur. Altın iğne uygulaması bu güneş lekelerinin giderilmesinde etkin olarak kullanılmaktadır.

 

 • Sivilce izlerinin giderilmesi

Ergenlik dönemi başta olmak üzere cildimizde sıklıkla karşılaşabildiğimiz akneler (sivilceler) eğer iyi bir yöntemle tedavi edilmemişse veya kişi, sürekli sivilcelerine müdahale ederek cildinde scar dediğimiz akne izi (sivilce izi) oluşumuna yol açtıysa, altın iğne ile bu izler rahatlıkla giderilebilmektedir.

 

 • Cilt yüzeyinde görülen ince kırışıklıklar

Cildimiz yaş almaya bağlı olarak elastikiyetini kaybeder ve akabinde zamanla kırışmaya başlar. Ancak bu kırışıklıklar bir anda ortaya çıkmaz. Önce ince çizgiler halinde oluşan kırışıklıklar, müdahale edilmediği takdirde derinleşip sizi olduğunuzdan çok daha yaşlı gösterebilir. Bu yüzden bu ince kırışıklıklara, derinleşmeden müdahale edilmesi önemlidir. Aksi halde yapılacak ameliyatsız uygulamalar yetersiz kalabilmektedir. Altın iğne uygulaması, cilt yüzeyinde görülen ince kırışıklıkları gidererek sizi genç bir görünüme kavuşturabilmektedir.

 

 • Gözenek sıkılaştırma

Genetik faktörler, cilt yapısı veya düzenli yapılmayan cilt temizliği nedeni ile cilt gözenekleri zamanla genişleyebilir. Bu durum maalesef cilt gözeneklerine çok hızlı kir dolmasına neden olduğu için hem cildinizin hızla yıpranmasına hem de cilt temizliği yapsanız dahi büyük gözenekler nedeni ile pürüzsüz bir görünüme kavuşmanıza engel yaratır. Altın iğne uygulaması, cilt gözeneklerinizi sıkılaştırarak cilt kalitenizi korumanıza yardımcı olur.

 

 • Hafif düzeydeki cilt sarkıklıkları

Elastikiyetini kaybeden cilt zamanla sarkmaya başlar. Zamana yayılan cilt sarkmasına, yolun başında, hafif düzeydeyken müdahalede bulunmak hem daha konforlu hem de daha ekonomik bir tedavi süreci sunar. Altın iğne uygulaması, hafif düzeydeki cilt sarkıklıklarını birkaç seansta geride bırakabileceğiniz bir uygulamadır.

 

 • Dekolte bölgesi gençleştirme

Dekolte bölgesinde yaş almaya ve güneş hasarına bağlı olarak oluşan lekelenmeler ve ince kırışıklıkları tedavi eder.

 

 • Yaşlılık lekesi dediğimiz kahverengi lekelerin giderilmesi

Tıpkı güneş lekelerinde olduğu gibi yaş aldıkça cilt yüzeyinde kahverenginin farklı tonlarında lekelenmeler oluşur. Altın iğne uygulaması bu lekelerin giderilmesinde etkin olarak kullanılmaktadır.

 

 • Göz kapağı, göz çevresi ve göz altının gençleştirilmesi

Göz kapağındaki hafif düzeydeki elastikiyet kaybı, göz çevresindeki ince kırışıklıklar ve göz altındaki morluk ve halkaların giderilip genç bir görünüme kavuşturulmasında oldukça etkili bir uygulamadır.

 

 • Boyun bölgesi gençleştirme

Hafif düzeydeki sarkmalar, altın iğne uygulaması ile pratik şekilde tedavi edilebilmektedir.

 

 • Çatlak tedavisi

Hamilelik ve kilo değişimlerine bağlı olarak ciltte oluşan çatlaklar, değişen seans sayıları ve kişiye özel tedavi protokolü ile altın iğne sayesinde giderilebilmektedir.

 

Yukarıdaki tedavi segmentlerine ek olarak Altın İğne uygulaması;

 • Aktif akne tedavisinde
 • Ciltteki renk eşitsizliğinin giderilmesinde
 • Kol ve bacak bölgesindeki elastikiyet kayıplarının giderilmesinde
 • Aşırı Terleme (HiperHidrozis) Tedavisinde de etkin olarak kullanılmaktadır.

 

Fraksiyonel Radyofrekans için kaç seans gerekir?

Ortalama 30-45 dakika süren uygulama seanslarında, seans sayısı uygulama yapılan alana ve yaşanılan cilt problemine göre değişiklik göstermektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.