more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Somon DNA

Somon DNA uygulaması nedir?

Beslenme düzeni, genetik faktörler, yaş alma ve uyku düzeni gibi birçok etken nedeni ile cilt, zamanla canlılığını ve o gençliğin verdiği ışıltısını yitirebilir.

Somon balığının DNA’sından elde edilen bileşenlerin saf hyaluronik asit ile bir araya gelerek etkin bir formülasyon oluşturduğu Somon DNA’sı uygulaması ile siz de ameliyatsız olarak sağlıklı bir cilde kavuşabilirsiniz. Etkin bir cilt yenileme uygulaması olan Somon DNA uygulamasında amaç; cildi eski günlerindeki gibi sağlıklı, genç ve canlı günlerine döndürmektir. Hızlı  etki ve etkin sonuçlar nedeni ile sıklıkla tercih edilen Somon DNA’sı uygulaması günümüz anti-aging uygulamaları arasında ilk sıralarda yer almaktadır.

 

Somon DNA uygulaması nasıl yapılır?

İnce uçlu iğneler yardımı ile cilde yapılan Somon DNA uygulaması, konforlu ve güvenilir bir uygulamadır.

 

Somon DNA uygulaması  ağrılı bir işlem midir?

Uygulama öncesi cilde yapılan lokal anestezi işlemi sayesinde acısız bir hale gelmektedir.

 

Somon DNA uygulaması iyileşme süresi nedir?

Uygulama sonrası işine veya günlük yaşantısına hızla dönen kişilerin uygulamadan sonra ciltlerini korumaları önemlidir. Cilt tipine uygun olarak güneş koruyucu kremlerin yanı sıra nemlendirici kullanımını da alışkanlık haline getirmelidir.

 

Somon DNA uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

Cilt gençleştirme uygulaması olan Somon DNA uygulamasının, mevsimsel değişikliklere bağlı olarak seans sayısının yenilenmesi önerilmektedir.

 

Somon DNA uygulaması kimler uygun adaydır?

18 yaş üstü tüm kadın ve erkekler rahatlıkla bu bakımdan faydalanabilir.

 

Somon DNA uygulaması avantajları nelerdir?

Ciltte halihazırda bulunan kolajeni korumanın yanı sıra içerisinde bulunan bileşenler sayesinde ciltte yeni kollajen üretimini de destekleyen Somon DNA uygulaması, uygulandığı ilk günden itibaren cilt tonunu eşitlemede de etkin rol oynamaktadır. Ciltteki elastikiyet kaybının giderilmesinde aktif olan Somon DNA uygulaması, ince kırışıklıkları geride bırakmak isteyenler için de uygun, ideal bir anti- aging uygulamasıdır.

 

Somon DNA uygulaması için kaç seans gerekir?

1 ila 3 hafta aralıklarla hastanın karşılaştığı deformasyonlar doğrultusunda 2 – 4 seans olarak uygulanmaktadır.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.