more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Sivilce İzi (Akne İzi) Tedavisi

Sivilce izi (akne izi) tedavisi nedir?

Sebum artışı dediğimiz ciltte bulunan yağ bezlerinin aşırı çalışması, cilt yüzeyinin yeterince temizlenmemesine bağlı olarak cilt yüzeyinde oluşan mikrobik faktörler, hormonal düzensizlikler, genetik kaynaklı yağlı cilt yapısı ve immünolojik etmenler ciltte akne oluşmasına ve ileriki dönemde de akne izleri ya da scar dediğimiz sivilce izlerinin oluşmasında önemli faktörler arasında yer alır.

Güvenilir ve konforlu bir uygulama olan akne scar tedavisi ile yüzünüzdeki sivilce izlerinden kurtularak hayalini kurduğunuz pürüzsüz ve izsiz ışıltılı bir cilde kavuşabilirsiniz.

 

Sivilce izi (akne izi) tedavisi nasıl yapılır?

Akne izi tedavisi birden fazla yöntemle yapılabilmektedir. Kişinin karşı karşıya olduğu problemin şiddeti uygulanacak tedavi protokolünün detaylarını belirlemektedir. Karbon Peeling, Kimyasal Peeling (TCA), Actibiotic cilt tedavisi ve pH formula, akne izi tedavilerinde en çok başvurulan yöntemler arasındadır.

 

Sivilce izi tedavisi ağrılı bir işlem midir?

Etkin bir uygulama olan sivilce izi tedavisinde ağrı süreci değişkenlik göstermekle birlikte kullanılan anestezik maddelerle ağrı minimalize edilmektedir.

 

Sivilce izi tedavisi iyileşme süresi nedir?

Uygulamalar sonrası cildinizi güneş ışınlarından korumanız gerekmektedir. Bununla birlikte yüksek faktörlü bir güneş koruyucu ile sosyal hayata çoğunlukla hemen dönülebilmektedir.

 

Akne izi tedavisi için kimler uygun adaydır?

Sivilce ve akneler iyileşme sürecinde cildinde iz bırakan, hamilelik veya emzirme döneminde olmayan herkes bu tedavi için uygundur.

 

Sivilce izi tedavisinin yan etkileri var mıdır?

Kanıtlanmış yan etkileri bulunmamaktadır.

 

Sivilce izi tedavisi için kaç seans gerekir?

Seans sayılarının hastanın yaşına, karşılaştığı cilt deformesinin şiddetine göre planlanan akne izi tedavisinde cilt yüzeyini ameliyatsız şekilde iyileştirmek isteyenler için birçok uygulama mevcuttur.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.