more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Selülit Tedavisi

Selülit tedavisi nedir?

Cilt yüzeyinde görülen çukurluklar nedeni ile portakal görünümü olarak tarif edilen selülit problemi temelde bir dolaşım bozukluğu sorunudur. Bir metabolik bozukluk olan dolaşım bozukluğunun sonucu oluşan selülitlerden pratik, konforlu ve sosyal hayatınızı kesintiye uğratmayan tedaviler sayesinde rahatlıkla kurtulabilirsiniz.

Selülit problemi, kilodan bağımsız bir problemdir. Zayıf insanlarda dahi görülebilen selülit problemi, başta akustik ses dalgaları (AWT) olmakla birlikte birçok yöntemle tedavi edilebilmektedir.

Yeterli ve dengeli beslenme ve düzenli spor aktivitelerine rağmen birçok kadında zaman zaman selülit problemi görülebilmektedir.

Erkeklerde de görülebilen selülit problemi, kadınlara oranla çok daha azdır.

Selülit probleminin zamanla daha fazla ortaya çıkmasının nedeni, cilt kalitesinin yaş almaya bağlı olarak azalması ve akabinde cilt altı dokularda değişiklikler olması gösterilebilir.

Cilt tipi ve rengi farketmeksizin her kadın ve erkekte farklı oranlarda görülen selülit problemi, özellikle açık renkli kadınlarda çok daha yaygın şekilde görülebilmektedir.

 

Selülit tedavisi  nasıl yapılır?

Birçok yöntem kullanılmakla birlikte selülit tedavisinin etkin ve yaygın yöntemi akustik ses dalgaları dediğimiz AWT (Akustik dalgası tedavisi) yöntemidir. Cihaz başlığının cilde masaj yaparcasına cilt yüzeyine sıfırlanarak uygulandığı AWT yöntemi, selülit tedavisinde etkin rol oynamaktadır.

 

Selülit tedavisi ağrılı bir işlem midir?

AWT (akustik ses dalgası) ile yapılan ve konforlu bir işlem olan selülit tedavisi ağrısız ve acısız bir uygulamadır.

 

Selülit tedavisi iyileşme süresi nedir?

İyileşme süresi yoktur. Uygulanan tedavi protokolü sonrası sosyal hayata hızlıca dönülebilir.

 

Selülit tedavisi kalıcılığı ne kadardır?

Kişinin yaşamsal alışkanlıklarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 

Selülit tedavisi yan etkileri var mıdır?

AWT (akustik dalga terapisi) ile yapılan selülit tedavisinin herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Selülit tedavisi için kaç seans gerekir?

Kişinin selülit şiddetine ve tedavi ihtiyaçları doğrultusunda değişmekle birlikte seans sayıları genelde 6 ila 10 arasında yapılmaktadır.

Akustik ses dalgası, akustik dalga terapisi, akustik ses dalgası terapisi, akustik şok dalga tedavisi gibi birbirine benzer birçok farklı isimle anılan AWT ile Selülit Tedavisi uygulamasında isim farklılıkları İngilizce – Türkçe çeviri farkından kaynaklanmakla birlikte tamamında uygulama protokolü aynıdır.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.