more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Şakak Dolgusu

Şakak dolgusu (Temporal Dolgu) nedir?

Söz konusu yüz bölgesi olunca genç, çekici ve dinamik bir görünüm için lokal değil, bütünsel düşünmek ve yüze bu şekilde yaklaşmak gerekir.

Ancak bütünsel yaklaşımlarla güzel ve estetik bir görünüm kazabileceğimiz yüz bölgemizde, dolgu uygulamaları ve bu uygulamaların etkin ve işin ehli kişiler tarafından yapılması  oldukça önemlidir.

Şakak dolgusu ya da literatürde temporal dolgu olarak geçen dolgu uygulaması, yüz hacmindeki zamana bağlı değişimlerin sonucu şakak bölgesinde ortaya çıkan bir estetik problemin etkin çözümüdür. Yüzün göz hizasında iki tarafında yer alan şakaklarda  zamana bağlı olarak oluşan çukurlukları gidermek için ideal olan şakak dolgusu uygulaması oldukça konforlu ve güvenilir bir uygulamadır.

 

Şakak dolgusu (Temporal Dolgu) nasıl yapılır?

Temporal bölge dediğimiz şakak bölgesi için yapılan dolgularda ince uçlu iğneler tercih edilmektedir. iyi bir enjeksiyon tekniği ile yüz güldüren sonuçlar alınan şakak dolgusunda dolgunun uygulama yapılacak alana iyi şekilde, orantılı olarak dağıtılması önemlidir.

Bu bölgeye yapılan dolgu sonucunda yüzdeki kemiksi görünüm geride bırakılarak temporal bölge çukurluğu ile elmacık kemikleri arasında bir bütünsellik sağlanır.

 

Şakak dolgusu ağrılı bir işlem midir?

Konforlu bir işlem olan şakak dolgusu uygulamasında anestezik kremlerle ağrı minimalize edilir.

 

Şakak dolgusu ne kadar sürede yapılır?

Şakak bölgesindeki kas ve faya dediğimiz bağ dokuların yaşlandıkça değişmesi nedeni ile ortaya çıkan müdahale ihtiyacı neticesinde yapılan şakak dolgusu uygulaması ortalama 15 dakika içerisinde yapılan bir uygulamadır.

 

Şakak dolgusu kalıcılığı ne kadardır?

12-18 ay arasında değişiklik göstermektedir. Düzenli yaptırılan şakak dolgusu uygulamaları ile bu süre çok daha uzayabilmektedir.

 

Şakak dolgusunun iyileşme süresi nedir?

Herhangi bir iyileşme süresi yoktur. Uygulama sonrası rahatlıkla sosyal hayatınıza geri dönebilirsiniz.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.