more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Plexr Uygulaması

Plexr uygulaması nedir?

Plexr uygulaması, cilt yenileme ve sıkılaşma başta olmak üzere birçok cilt lezyonunda sıklıkla kullanılan ve etkin sonuçlar alınan bir plazma uygulamasıdır. Azot ve su buharını yüksek enerji sayesinde plazma haline getirerek uygulanan Plexr uygulamasının oluşturduğu iyon bulutu, cilt yüzeyinde yenileme başlatan bir sistemdir. Yaratılan plazma enerjisi sayesinde, ciltte karşılaşılan yara izinden göz kapağı deformasyonlarına kadar geniş bir tedavi yelpazesi sunan Plexr uygulaması, yüksek hasta memnuniyeti sağlanan ameliyatsız işlemlerin başında gelir.

 

Plexr uygulaması nasıl yapılır?

Neştersiz, kesisiz bir uygulama olan plexr uygulamasının uygulanış biçimi karşılaşılan soruna göre değişiklik göstermekle birlikte temelde çalışma prensibi aynıdır. Cilt yüzeyinde komşu dokulara zarar vermeden direkt deforme olan ve yenilenme istenilen bölgeye tarama yöntemi ile uygulanan Plexr uygulamasında, uygulama bölgesinde hafif düzeyde ısı hissedilebilmektedir.

 

Ağrılı bir işlem midir?

Plexr uygulamasında ısının en çok hissedildiği alanlardan biri göz çevresi uygulamalarıdır. Bunun nedeni göz çevresindeki derinin ince ve hassas olmasıdır. Ancak kullanılan anestezik kremler sayesinde lokal uyuşma sağlanır. Bu nedenle ağrısız diyebileceğimiz Plexr uygulamasında, en yüksek rahatsızlık hissi dahi sinek ısırığından öteye geçmemektedir. Bununla birlikte Plexr uygulaması pek çok farklı alanda kullanılsa da her alan için geçerli olan işlem öncesi anestezik krem uygulaması sayesinde ağrısız ve konforlu bir işlemdir.

 

İyileşme süresi nedir?

Güvenilir bir uygulama olan plexr uygulaması sonrasında uygulama yüzeyinde hafif şişlik hissedilebilir ancak bu ağrı bir iki gün içerisinde kendi kendine  geçmektedir.

Uygulama sonrası uygulama alanında küçük kabuklanmalar görülebilmektedir. Uygulamanın bir parçası olan bu küçük kabuklanmalar kesinlikle soyulmamalı ya da onları soyacak herhangi bir dışsal işlem (peeling vb.) kesinlikle uygulanmamalıdır.

Bu kabuklanmalar ortalama 4-6 gün içerisinde dökülmektedir.

 

Plexr uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

Kişiden kişiye değişmekle birlikte kırışıklıklar ve göz kapağı sarkmaları için ortalama 2-2,5 yıl kalıcılığı bulunmaktadır. Kalıcılık süresinde kişilerin yaşamsal alışkanlıkları önemlidir. Yara izi vb. uygulamalar için ise tedavi etkindir, belirli bir süreden sonra tekrara gerek duyulmamaktadır.

 

Kimler uygun adaydır?

Plexr uygulaması güvenilir bir uygulama olmakla birlikte hangi işlem için tercih edildiğine göre uygun aday yaşı değişiklik gösterebilmektedir.

 

Plexr uygulamasının avantajları nelerdir?

Plexr uygulamasında herhangi bir kesi uygulanmamaktadır. Bu nedenle de herhangi bir iz söz konusu değildir. İyileşme süresinin hızlı olması, işlem sonrası uygulamanın pratik olması Plexr uygulamasının avantajları arasındadır. Plexr uygulaması ile aşağıda sıralayacağımız cilt deformasyonlarını geride bırakabilirsiniz;

 • Göz çevresinde oluşan kaz ayakları
 • Alt ve üst göz kapağında karşılaşılan yaşa bağlı deformasyonlar ve sarkmalar
 • Siğiller
 • Cilt yüzeyinde görülen lezyonlar
 • Yağ kistleri
 • Ameliyat izleri
 • Yara izleri
 • Karın bölgesinde görülen kısmi çatlaklar
 • Kulak önü kırışıklıklar
 • Dudak üzeri ince çizgilenmeler ve kırışıklıklar
 • Akne izleri

 

Plexr uygulamasının yan etkileri var mıdır?

Kalıcı herhangi bir yan etkisi bulunmayan Plexr uygulamasında, işlemi takiben 2-3 gün işlem bölgesinde ödem görülebilir.

 

Kaç seans gerekir?

Yaygın olarak göz çevresi için kullanılan Plexr uygulamasında, göz çevresi için uygulama süresi ortalama 30 dakikadır. Bununla birlikte diğer bölgeler için seans sayıları ve seans süresi Plexr uygulamasının hangi bölge ve hangi deformasyon için kullanıldığına göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.