more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Örümcek Ağı Estetiği

Örümcek ağı estetiği nedir?

Örümcek ağı estetiği uygulaması, daha genç bir görünümü arzulayıp ameliyat olmak istemeyen birçok kişi için uzun süredir popülerliğini koruyan uygulamalardan biridir. Uygulandığı alanı yeniden biçimlendirip sıkı bir forma sokan ve uygulama bölgesindeki cilde dirilik katan örümcek ağı estetiğinde amaç; yoğun ameliyatlar sürecine girmek istemeyen birçok kadın ve erkek için daha konforlu ve pratik şekilde genç bir görünüme kavuşmaktır.

Ciltteki kollajen üretimini artırmayı amaçlayan örümcek ağı estetiği uygulaması, ameliyat ipleri kullanılarak yapılan bir yöntemdir.

 

Örümcek ağı estetiği nasıl yapılır?

İp estetiği olarak da bilinen örümcek ağı estetiği uygulamasında cerrahi uygulamalarda kullanılan iplerden çok daha kısa ve ince olan bu ipler ile uygulama yapılan alan yeniden biçimlendirilerek istenilen forma sokulur.

 

Örümcek ağı estetiği ağrılı bir işlem midir?

Pek çok yerde ağrısız olarak lanse edilse de tamamen ağrısız bir uygulama olduğunu söylemek pek doğru olmayacaktır. Ancak maruz kalınacak ağrıyı minimalize etmek için örümcek ağı estetiği uygulaması, lokal anestezi altında yapılmaktadır.

 

Örümcek ağı estetiğinin iyileşme süresi nedir?

Uygulamadan 1 gün sonra sosyal hayatınıza hemen dönebilirsiniz. Bu 1 günlük süre, yüzünüzün dinlenmesi için önemlidir.

 

Örümcek ağı estetiğinin kalıcılığı ne kadardır?

Yüz gençleştirmede etkin örümcek ağı estetiği uygulamasının kalıcılığı ortalama 1.5 – 2 yıldır. Kişinin yaşamsal alışkanlıklarına ve kendini ve cilt sağlığını korumasına göre bu süre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Örümcek ağı estetiği için kimler uygun adaydır?

  • Göz ve dudak bölgesinde kırışıklıkları oluşmaya başlayanlar
  • İnce kırışıklıkları olanlar
  • Yüz bölgesinde sarkma ve gevşeme yaşayanlar
  • Yüz formunda kayıp yaşayanlar

Örümcek ağı estetiği için uygun birer adaydır.

 

Örümcek ağı estetiğinin avantajları nelerdir?

  • Ciltte kollajen üretimini destekler
  • Kesi yoktur
  • Ağrısız bir uygulamadır
  • Sosyal hayata hemen dönülebilir
  • Herhangi bir yara izi yoktur.
  • Basit, pratik ve konforlu bir uygulamadır.

 

Örümcek ağı estetiği uygulama süresi nedir?

Klinik ortamda yaklaşık 1 saat gibi bir sürede yapılabilmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.