more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Lenf Drenaj

Lenf Drenaj nedir?

Presso terapi ya da yaygın kullanılan adıyla lenf drenaj uygulaması, vücuttaki lenf alanlarını kendi bünyesinde bulunan basınçla tetikleyip harekete geçirerek uygulanan etkin ve güvenilir bir masaj yöntemidir.

 

Lenf Drenaj nasıl yapılır?

Uygulamayı yaptırırken kişilere ayak tabanı da dahil olmak üzere tüm karın ve bacak bölgelerini saran özel bir kıyafet giydirilir. Bu özel bir kıyafetin içerisine girip yatarak uygulanan Lenf Drenaj uygulamasında amaç vücutta biriken toksinlerin masaj yolu ile vücuttan drene edilerek atılmasını sağlamaktır. Vücutta birikerek ödeme sebep olan sıvı ve toksinlerin vücuttan atmanın en etkili yollarından biri olan lenf drenaj uygulaması, konforlu ve güvenilir bir uygulamadır.

 

Lenf Drenaj ağrılı bir işlem midir?

Ağrısız, acısız ve konforlu bir uygulama olan lenf drenaj uygulaması etkin bir masaj uygulamasıdır dolayısı ile kişiye herhangi bir rahatsız hissi vermemektedir.

 

Lenf Drenaj’ın iyileşme süresi nedir?

Yaklaşık olarak 30 dakika süren seanslar halinde yapılan lenf drenaj uygulaması sonrası sosyal hayata rahatlıkla dönülebilmektedir.

 

Lenf Drenaj’ın kalıcılığı ne kadardır?

Kişinin yaşamsal alışkanlıklarına göre değişiklik göstermektedir.

 

Lenf Drenaj için kimler uygun adaydır?

Kemik erimesi, yüksek tansiyon problemi olmayan dolaşım sorunu çok ileri düzey olmayan tüm kadın ve erkekler için uygundur.

 

Lenf Drenaj’ın avantajları nelerdir?

Lenf drenaj uygulaması ile aşağıda sıralayacağımız problemlerde yüz güldüren sonuçlar almak mümkündür.

  • Selülit problemlerinin giderilmesi
  • Vücuttaki şişkinliğin ve ödemlerin atılması
  • Vücutta birilen toksinin atılması
  • Kan dolaşımındaki düzensizliklerin giderilmesi
  • Sigara ve alkol tüketenlerin dolaşımlarının düzenlenmesi

Vücuttaki ödemlerin giderilmesi, kan dolaşımının düzenlenmesi ve selülitlerin giderilmesinde etkin olarak kullanılan lenf drenaj uygulaması, bölgesel incelme uygulamaları sonrası vücudun dengesini düzenleyebilmek adına da yapılabilmektedir. Bir dolaşım bozukluğunun sonucu olan selülit tedavisinde de etkin olarak kullanılan lenf drenaj uygulamasında amaç; vücudun sistemlerinin sağlıklı şekilde çalışarak vücuttaki toksinlerden kurtulmasını sağlamaktır

 

Lenf Drenaj’ın yan etkileri var mıdır?

Kanıtlanan bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Lenf Drenaj için kaç seans gerekir?

Hastadan hastaya değişmekle birlikte ortalama 8 seans ile başlayan Lenf Drenaj protokolü, kişinin ihtiyaçları doğrultusunda 12-15 seansa kadar çıkabilmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.