more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Leke Tedavisi

Leke nedir?

Yoğunlukla kahverengi ve tonları şeklinde karşımıza çıkan leke; hormonal düzensizlikler, aşırı güneş ışınlarına maruz kalma, yaş alma ve kullanılan çeşitli ilaçlar sonucu cilt yüzeyinde ortaya çıkan renk tonu farklılıklarıdır.

 

Leke tedavisi nasıl yapılır?

Mezoterapi tedavileri başta olmak üzere dermapen, dermaroller, altın iğne kullanılmaktadır. Oldukça güvenilir olan leke tedavilerinde cilt veya cilt altı dokular herhangi bir zarar görmez. Yüz güldüren sonuçlar veren leke tedavileri, yüksek hasta memnuniyeti sağlanan etkin tedavilerdir.

 

Leke tedavisi ağrılı bir işlem midir?

Kullanılacak yönteme, tekniğe ve uygulamaya bağlı olarak leke tedavileri öncesinde anestezik kremlere başvurulabilir. Bununla birlikte anestezik kremlerin de desteği ile kişiye uygulama esnasında minimum rahatsızlık veren bir tedavi olan leke tedavilerinde amaç, kişinin yaşadığı probleme en uygun yöntemle ciltteki lekelenmeleri geride bırakmaktır.

 

Leke tedavisi iyileşme süresi nedir?

Leke tedavileri çoğunlukla pratik uygulamalardır. Hangi uygulama yapılacak olursa olsun leke tedavisi sonrasında sosyal hayatınıza hızlı bir şekilde dönebilirsiniz. Ancak uygulamalar sonrası cildiniz hassas olacağı için güneş ışınlarına maruz kalmamanız ve bunun için güneş koruyucu kremler kullanmanız önemlidir.

 

Leke tedavisinin yan etkileri var mıdır?

Leke tedavisinde kullanılan yöntem çeşitlilik göstermekle birlikte herhangi bir yan etki ile karşılaşılmamıştır.

 

Leke tedavisi için kaç seans gerekir?

Lekenin şiddeti, yaygınlığı, kullanılacak yöntem ve kişinin cilt yapısı leke tedavilerinde yapılacak seans sayılarını kişiye özel hale getirmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.