Koltuk Altı Terleme Botoksu

Koltuk altı terleme botoksu nedir?

Sosyal hayatı kesintiye uğratarak kişinin kendisini izole etmesine ve öz güven problemi yaşamasına neden olan aşırı terleme problemi, ciddi bir sağlık problemi olmamakla birlikte kişinin yaşam kalitesini düşürdüğü ve özel hayatını etkilediği için yaşamsal bir problemdir.

Terleme, kuşkusuz ki vücudumuzun düzenli şekilde çalışması ve sağlıklı olması için önemli ve gereklidir. Ancak söz konusu aşırı terleme olduğunda tıpkı her şeyin aşırısının problem olması gibi bu aşırılık da bir sorun içermektedir.

Koltuk altına yapılan konforlu bir botoks uygulaması olan koltuk altı terleme botoksu sizi aşırı terleme probleminden kurtaracak etkin bir ameliyatsız estetik uygulamasıdır.

 

Koltuk altı terleme botoksu nasıl yapılır?

Koltuk altına botoks (Botulinum toksin) maddesinin enjekte edilmesi ile yapılan botoks uygulaması kısa süreli, konforlu bir işlemdir.

 

Koltuk altı terleme botoksu ağrılı bir işlem midir?

Uygulanacağı bölgeye öncesinde anestezik kremler uygulanıp bölgenin uyuşması sağlanır. Böylelikle koltuk altı terleme botoksu uygulaması konforlu ve acısız hale getirilir. Ağrısız bir uygulama olan koltuk altı terleme botoksu, uygulamadan yaklaşık 5-6 gün içerisinde etkisini gösterir.

 

Koltuk altı terleme botoksunun iyileşme süresi nedir?

Ortalama 15 dakika süren koltuk altı terleme botoksu uygulamasında herhangi bir iyileşme süresi yoktur. Sosyal hayata hemen dönülebilir.

 

Koltuk altı terleme botoksunun kalıcılığı ne kadardır?

Tıpkı diğer botoks uygulamaları gibi kalıcılığı yaklaşık olarak 4-6 ay olan koltuk altı terleme botoksunun belirli aralıklarla tekrarlanması gerekmektedir.

 

Koltuk altı terleme botoksu için kimler uygun adaydır?

Hamilelik veya emzirme döneminde olmayan kadınlara ve 18 yaşından büyük kadın ve erkeklere rahatlıkla uygulanabilmektedir.

 

Koltuk altı terleme botoksunun avantajları nelerdir?

Koltuk altı terleme botoksu uygulaması ile kıyafetlerinizdeki sarı lekelerden, ter kokularından ve rahatsızlık verici koltuk altı ıslaklık hissinden kurtulabilirsiniz.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.