more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Kollajen Aşısı

Kollajen aşısı nedir?

Cildin yeniden yapılandırılmasını sağlayan kollajen aşısı, ciltteki elastikiyet ve parlaklığı artırarak etkin bir cilt yenileme süreci başlatan konforlu ve pratik bir uygulamadır.

İnsan vücudunda yaygın olarak bulunan kollajen, vücutta; kas, kemikler, damarlar ve sindirim sisteminde bulunmaktadır. Cilde esneklik kazandıran yapı taşların başında gelen kollajen, cildin kalitesi için oldukça önemlidir.

Yirmili yaşların ortalarından itibaren ciltte kollajen üretimi yavaşlar bu da cilde olumsuz yönde etki etmektedir. Cildin elastikiyeti azaltan bu durum sebebi ile cilt kalitesi düşer.

Etkin bir cilt yenileme yöntemi olan kallejn aşısı ile zamana yenik düşen, kollajen üretimi azalan cilde ihtiyacı olan takviye yapılır ve akabinde cildin genç günlerinde olduğu gibi besin ve proteinler tarafından beslenmesi amaçlanır.

 

Kollajen aşısı nasıl yapılır?

Dermal doku dediğimiz cilt altı dokulara uygulandığında fibroblast hücreleri uyaran kollajen aşısı akabinde cilt kalitesinde aktif bir artış sağlamaktadır. İnce uçlu iğnelerle cilde enjekte yöntemi ile yapılan kollajen aşısı, güvenilir bir uygulamadır.

 

Kollajen aşısı ağrılı bir işlem midir?

İşlem öncesi lokal anestezik kremler kullanılarak hissedilecek ağrı minimalize edilir.

 

Kollajen aşısının iyileşme süresi nedir?

Herhangi bir iyileşme süresi bulunmamaktadır. Uygulama sonrası günlük hayata rahatlıkla dönülebilir.

 

Kollajen aşısının kalıcılığı ne kadardır?

Yaklaşık olarak 12 ay kalıcılığı bulunmaktadır.

 

Kollajen aşısı için kimler uygun adaydır?

  • Cilt kalitesini artırmak isteyenler
  • Boyun ve yüz bölgesinde gençleşme sağlamak isteyenler
  • Cildindeki ince kırışıklıkları azaltmak isteyenler
  • Karın bölgesinde sıkılaşma arzulayanlar
  • Akne ve sivilce izlerinin azaltılmasını amaçlayanlar
  • Dermis ve bağ dokularının kalitesinin artılmasına ihtiyaç duyanlar

için ideal bir uygulamadır.

 

Kollajen aşısının yan etkileri var mıdır?

Kanıtlanmış bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Kollajen aşısı için kaç seans gerekir?

Seans sayıları kişinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.