more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Kavitasyon

Kavitasyon nedir?

Ultrasonik ses dalgalarının kullanıldığı ve vücuttaki bölgesel yağlardan kurtulmanızı sağlayan Kavitasyon uygulaması, yağ dokusunun kalınlığına ve yoğunluğuna göre 4 ila 10 cm arasında incelme sağlar. Kavitasyon uygulamasında amaç, ince ve sıkı bir vücuda kavuşmaktır.

 

Kavitasyon nasıl yapılır?

Ağrısız olan kavitasyon uygulaması, işlem esnasında uygulama alanına özel bir jel sürülerek yapılır. Cihaz başlığı cilde sıfırlanarak cilt yüzeyinde uygulama kuralları çerçevesinde hareket ettirilerek uygulanan kavitasyon uygulaması acısız ve etkin bir uygulamadır.

Uygulama sonrası idrar renginde koyulaşma görülebilmektedir. Bu uygulamanın etkili olduğunu ve vücuttan yağ atılım sürecinin başladığının göstergesidir.

Uygulama dönemi boyunca uygulama yaptıran kişilerin günlük 2 lt su tüketimine özen göstermesi önemlidir.

 

Kavitasyon ağrılı bir işlem midir?

Karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki dirençli yağlardan kurtulmayı hedefleyen kavitasyon uygulaması, ağrısız ve acısız bir uygulamadır.

 

Kavitasyon uygulamasının iyileşme süresi nedir?

Bölgesel yağları eritmek ve aktif olarak selülitli bölgenin portakal görünümünü gidermeyi amaçlayan kavitasyon uygulaması sonrası sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.

 

Kavitasyon uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

Kişinin yaşamsal alışkanlıkları yapılan işlemin kalıcılığını değiştirebilmektedir.

 

Kavitasyon için kimler uygun adaydır?

Bölgesel yağlanma problemi yaşayan, diyet ve spora rağmen vücudundaki dirençli lokal yağları geride bırakamayan herkes kavitasyon için uygun bir adaydır.

 

Kavitasyon uygulamasının avantajları nelerdir?

Başka ameliyatsız estetik ve bölgesel incelme uygulamaları ile kombine olarak yapılabilen kavitasyon uygulaması, bıçak altına yatmadan fit bir görünüm kazanmanızda etkin rol oynayan ortalama 40 dakika süren seanslarla pratik bir uygulamadır.

Bölgesel zayıflamada etkin sonuçlar alınan kavitasyon uygulaması, yağ hücrelerinin duvarına etki ederek yağ hücrelerinde hasar yaratır ve yağların vücudunuzdan doğal yollarla atılmasını sağlar. Bölgesel incelmeyi ve sıkılaşmayı aynı uygulamada sunan kavitasyon, zayıflama sağlanan bölgelerde sarkmaya neden olmamaktadır.

Ultrasonik dalgalarla sağlanan bu konforlu zayıflama ile vücutta dirençli yağlar denilen bölgesel yağlanmalardan kurtulup zayıflayarak ince bir vücut silüetine kavuşabilirsiniz.

 

Kavitasyon  için kaç seans gerekir?

Kişinin ihtiyaçları ve amaçlanan ilerlemeye göre değişiklik gösteren kavitasyon uygulama protokolü, haftada 2 seans olacak şekilde yapılmaktadır. Seanslar ilerledikçe elde edilen sonuçlar doğrultusunda haftada 1 seansa düşürülebilmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.