more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Kaş Kaldırma Uygulaması

Kaş kaldırma uygulaması nedir?

Yüzümüzde ifademizi etkileyen bölgelerin başında kaşlarımız gelir. Bizi yorgun, sinirli veya mutlu gösteren kaşlarımız yer çekimine yenik düştüğünde bizi maalesef olduğumuzdan daha da yaşlı da gösterebilmektedir.

Başta olmak üzere mikropigmentasyon, mikroblading gibi birçok yöntemle yapılabilen kaş kaldırma uygulaması cerrahi olarak da yapılabilmekle birlikte günümüzde konforlu ameliyatsız estetik işlemler sayesinde artık cerrahi olarak kaş kaldırma işlemine pek ihtiyaç duyulmamaktadır.

Kişinin ihtiyacına göre yapılan kaş kaldırma işleminde amaç, yer çekiminin ve yaş almanın getirdiği deformasyonları yüz bölgesinden silerek daima genç ve canlı bir görünüm elde etmektir.

 

Kaş kaldırma uygulaması nasıl yapılır?

Kaş kaldırma uygulamasında birden fazla yöntem kullanılmaktadır. , mikropigmentasyon ve mikroblading uygulamalarının kullanıldığı Kaş kaldırma işleminde etkin bir form elde edilebilmektedir.

İşlemden sonra yüzde herhangi bir izin kalmaması nedeni ile doğal görünümden ödün vermeden ve herhangi bir ek deformasyona neden olmadan yapılabilen ile kaş kaldırma uygulaması ortalama 10 dakika içerisinde tamamlanan oldukça konforlu, güvenilir adeta bir öğle aranızda dahi yaptırabileceğiniz etkin bir uygulamadır. Kaslarda herhangi bir bozulmayı tetiklemeyen ile kaş kaldırma uygulaması sayesinde çok daha yumuşak ve genç bir görünüme kavuşabilirsiniz. Uygulama yapılırken her ne kadar ince uçlu iğneler kullanılıp bir enjeksiyon şeklinde uygulansa da oldukça ağrısız bir uygulama süreci olmaktadır.

 

Mikropigmentasyon uygulaması ile kaş kaldırma

Kalıcı makyaj yöntemlerinden biri olan mikropigmentasyon uygulaması, yeni kaş tasarımında uzun süreli bir sonuç isteyenler için ideal uygulamalardan biridir. Mikroblading’ten farklı olarak cildin daha derin tabakasına yapıldığı için daha uzun süreli kalıcılık sağlayan mikropigmentasyon işlemi, bir nevi kaş dövmesidir. Bir nevi denmesinin nedeni klasik dövmeler gibi ömürlük olmaması ve cildin en derin katmanlarından itibaren uygulanmamasıdır. 1-2 yıl kalıcılığı bulunmaktadır.

Cilt  altına uygulanan özel boya ile yapılan mikropigmentasyon işleminde, yeni kaşlarınızı eskisinden daha yukarıda olacak şekilde tasarlamak mümkündür. Bu yönüyle kaş kaldırma işlemlerinde mikroblading ve yanı sıra da sıklıkla kullanılmaktadır.

 

Mikroblading (kıl tekniği) uygulaması ile kaş kaldırma

Bir kalıcı makyaj yöntemi olan mikroblading, kaş kaldırma için de sıkça kullanılmaktadır. Kaşlara yapılan dövmeden farklı olarak yarı kalıcı diyebileceğimiz mikroblading uygulamasında çizim ve organik boyalarla yapılan işlem ortalama 1-2 yıl kalıcılık gösterir. Dövmeden farklı olarak yüzeye daha yakın bir kontürleme işlemi yapılan mikroblading işleminde, kaşlar istenilen yükseklikte çizilerek daha kalkık bir görünüm elde edilebilmektedir.

Pek çok yöntemle yapılabilen kaş kaldırma işleminde, sizin için en uygun yönteme genellikle kaşlarınızın yapısına ve yüz hatlarınıza bakılarak karar verilmektedir.

 

Kaş kaldırma uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

Birden fazla yöntemin kullanıldığı kaş kaldırma işleminde, kullanılan yönteme göre tıpkı uygulama sürelerinde olduğu gibi kalıcılık sürelerinde de değişiklikler bulunmaktadır.

 

Kaş kaldırma uygulamasının yan etkileri var mıdır?

Kaş kaldırma işlemleri güvenli ve konforlu uygulamalardır.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.