more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Karbon Peeling

Karbon Peeling nedir?

Canlı, sağlıklı ve ışıltılı bir cildin anahtarı kabul edilen tek tona sahip cilt, maalesef karşılaşılan cilt lekeleri nedeni ile her zaman mümkün olmuyor. Güneş ışınlarına aşırı maruz kalma, kullanılan çeşitli ilaçlar, yanlış bakım ve yaş alma derken cildimiz birçok nedenden ötürü lekelerle karşılaşabiliyor.

Karbon sıvısı ve lazer teknolojisinin bir araya gelerek etkili bir kombinasyonla ciltteki lekeleri tedavi eden karbon peeling uygulaması; konforlu, güvenilir ve her şeyden önemlisi etkin bir uygulamadır. İşleme adını da veren karbon sıvısının içindeki bileşenler sayesinde etkin bir leke tedavisi sunun karbon peeling uygulaması sadece leke tedavisinde değil ciltteki gözenekli görünümü geride bırakma ve cilt sıkılaştırmada da etkin şekilde rol almaktadır.

 

Karbon Peeling nasıl yapılır?

İğnesiz, neştersiz acısız bir uygulama olan karbon peeling uygulaması sonrasında cilt yüzeyinde gözle görülür bir parlak görünüm söz konusudur.

Lazer ile uygulanan karbon peeling uygulaması ağrısız bir uygulamadır. Konforlu şekilde uygulatarak cilt lekelerinizden kurtulabileceğiniz karbon peeling uygulamasında önce cilt temizlenir ardından karbon sıvısı cilde her yer eşit olacak şekilde dağıtılarak sürülür. Bu sürme işleminin ardından yaklaşık 30 dakika solüsyon ciltte bekletilir ardından lazerle tarama yöntemi ile karbon peeling uygulamasının son aşamasına geçilir.

Sürülen karbon sıvısı sayesinde ciltteki gözenekler çok daha belirgin hale geldiği için uygulama esnasında herhangi bir alanın taramasız geçilmesi mümkün değildir.

 

Karbon Peeling ağrılı bir işlem midir?

Ağrı hissi duyulmayan gün içerisinde rahatlıkla yaptırabileceğiniz bir uygulamadır.

 

Karbon Peeling iyileşme süresi nedir?

Uygulama sonrası rahatlıkla sosyal hayatınıza devam edebilirsiniz.

 

Karbon Peeling için kimler uygun adaydır?

Emzirme veya hamilelik döneminde olmayan herkes, uygulama için uygun bir adaydır.

 

Karbon Peeling uygulamasının avantajları nelerdir?

  • Diğer peeling uygulamalarından farklı olarak ciltte soyulmaya neden olmadan cilt dokusunu yeniler.
  • Ciltteki nem dengesini ve yağ dengesini düzenleyerek sağlıklı bir cilde kavuşmanızı sağlar.
  • Ciltteki lekeleri giderir.
  • Ciltteki renk tonu eşitsizliklerinin giderilmesine yardımcı olur
  • Uygulama, yaz ayları da dahil olmak üzere 4 mevsim rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir.
  • Cilde ışıltı ve parlaklık kazandırarak cildin daha sağlıklı görünmesine yardımcı olur.

 

Karbon Peeling işleminin yan etkileri var mıdır?

Bilinen ağır bir yan etkisi bulunmaz. Uygulama sonrası sadece dikkat etmeniz gereken birkaç husus vardır. Bunlar; Karbon peeling uygulamasından hemen sonrasında sıcak banyo yapmak önerilmez. İşlem sonrası güneş koruyucu kullanılmalıdır.

 

Karbon Peeling için kaç seans gerekir?

Uygulama seansları kişinin karşılaştığı leke probleminin şiddetine göre değişiklik göstermektedir. Kişiye özel planlanan karbon peeling uygulamasında seans sayısı hastadan hastaya değişiklik gösterebilmekle birlikte ortalama 4-6 seans önerilmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.