more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


İpek Kirpik

İpek kirpik nedir?

Son yılların popüler uygulamaları olan ipek kirpik uygulaması, çekici bakışlara kavuşmak isteyen birçok kadının hayali! İpek kirpik uygulaması oldukça konforlu ve güvenilir bir uygulamadır. Saf ipekten yapıldığı için gerçeği ile ayırt edilemeyen ipek kirpik, uygulama sonrası yüz ile bütünlük sağlamaktadır.

 

İpek kirpik nasıl yapılır?

Uygulamaya makyajsız şekilde gelmeniz uygulama esnasında kolaylık sağlamakla birlikte her halükarda uygulama öncesi göz çevresi mutlaka temizlenmektedir. Eğer lens kullanıyorsanız; uygulama süresince gözlerinizin kapalı kalacağını unutmamalı, konforunuz için lens kutunuzu yanınızda bulundurmalısınız.

İpek kirpik uygulamasında, uygulamaya özel medikal bir yapıştırıcı ile kişinin kendi kirpikleri arasına saf ipekten üretilen kirpikler tek tek yapıştırılarak daha yoğun bir kirpik görünümü elde edilmektedir. Yaklaşık 1,5 saat süren uygulamada kullanılan özel medikal yapıştırıcı hipo-alerjik olduğu için göz çevresine herhangi bir zarar vermemektedir. 2-3 aylık periyotlarda kendini yenileyen kirpikler nedeni ile ipek kirpiklerde dökülmeler yaşanmakla birlikte aylık yapılan bakımlar sayesinde bu dökülen kirpiklerin yeri doldurulmaktadır. Aylık periyotlar halinde yapılan bakımlar, orijinal uygulamadan çok daha kısa sürmektedir. Saf ipekten yapıldığı için gerçek kirpikten ayırt edilmesi oldukça zor olan ipek kirpikler, oldukça hafiftir; herhangi bir ağırlık hissi yaratmaz. Banyo yaptığınızda dahi dökülmeyecek şekilde sağlam olarak yapılan ipek kirpik uygulaması ile gür bir kirpik görünümü her daim mümkündür.

 

İpek kirpik ağrılı bir işlem midir?

Ağrısız ve acısız olan ipek kirpik uygulamasında herhangi bir enjeksiyon işlemi bulunmamaktadır.

 

İpek kirpik uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

Ortalama 3 ay kalıcılığı olan ipek kirpik uygulamasında, aylık rötuşlarınızı ihmal etmemeniz gerekmekte ve uygulama sonrası size belirtilen uygulama sonrası bakım kurallarına uymanız gerekmektedir. Bu, uygulamanızın kalıcılığını artırmak için önemlidir.

 

İpek kirpik uygulaması sonrası nelere dikkat edilmelidir?

İpek kirpik uygulaması yaptıran biri ileriki dönemde rahatlıkla makyaj yapabilmekle birlikte makyaj temizleme ürününü seçerken dikkat etmelidir. Yağsız, su bazlı makyaj temizleme ürünlerini tercih etmelisiniz. Bununla birlikte ipek kirpik uygulaması yaptıran biri rahatlıkla spa ve havuza girebilmekle birlikte çok yüksek pH değeri olan havuzları tercih etmemeniz önemlidir.

İpek kirpik uygulaması, uyuma şeklinizde herhangi bir değişiklik yapmanızı gerektirmez ancak günlük hayatınızda sık sık gözlerinizi ovuşturmamalı, kirpiklerin yapısını bozabilecek bu tür davranışlardan kaçınmalısınız.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.