more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Hydrafacial

Hydrafacial cilt bakımı nedir?

Tüm dünyada FDA onaylı tek cilt bakımı olan Hydrafacial, herhangi bir sıkma işlemi olmadan ciltte derinlemesine temizlik sağlayan özel bir bakımdır.

Siyah noktalardan uzak, temiz, ışıltılı bir cildin hayalini kuranlar için ideal cilt temizleme ve bakımını sunan Hydrafacial, konforlu ve ilk uygulamadan itibaren gözle görülür sonuçlar aldığımız güvenilir bir uygulamadır.

 

Hydrafacial cilt bakımı nasıl yapılır?

5 temel aşamadan oluşan Hydrafacial uygulaması, tamamen güvenli FDA onaylı bir uygulamadır.

 1. Adım: Cilt özel bir vakum sistemi ile buhar ve sıkma olmadan derinlemesine temizlenir.
 2. Adım: Yine vakum kullanılarak sıvı dermabrazyon dediğimiz peeling etkili işlem uygulanır. Bu adımda amaç cilt gözeneklerini tamamen yeni iyileştirici serumlar için hazır hale getirmektir.
 3. Adım: Leke, ince kırışıklıklar ya da sivilce gibi cildin problemleri göz önünde bulundurularak cilt onarımını düzenleyecek özel serumlarla cilde bakım yapılır. Bu adımda cildin durumuna göre ciltteki yağlanmayı düzenleyecek serumlar gibi birçok serum / solüsyon kullanılabilmektedir.
 4. Adım: Hastanın cilt ihtiyaçları doğrultusunda cildi nemlendirici cilt yapınıza uygun antioksidanlar ve hyaluronik asit içeren nemlendiriciler uygulanır.
 5. Adım: Led terapi ile tamamlanan FDA onaylı ödüllü Hydrafacial cilt bakımında kullanılacak led ışık yine hastanın cildinin ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir.

 

Hydrafacial cilt bakımı seans süresi ne kadardır?

Hydrafacial ortalama 45 dakika süren bir cilt bakım protokolüdür.

 

Hydrafacial cilt bakımı iyileşme süresi nedir?

Uygulama sonrası herhangi bir iyileşme süreci gerektirmeyen Hydrafacial cilt bakımında, işlem sonrası rahatlıkla sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

 

Hydrafacial cilt bakımının avantajları nelerdir?

FDA onaylı Hydrafacial cilt bakımı ile aşağıdaki cilt problemi tedavilerine kavuşabilirsiniz.

 • Genişlemiş ve tıkalı gözenek tedavisi,
 • Ciltteki elastikiyetin arttırılması
 • Yağlı ciltlerde sebum dengelemesi
 • Cildin nemlendirilmesi
 • Cilt tonu düzensizlikleri
 • Siyah nokta problemi

 

Hydrafacial cilt bakımı için kaç seans gerekir?

Ayda 1 yaptırılması önerilen Hydrafacial uygulamasında, ortalama 4-6 seans sonunda ciltte karşılaşılan sorunlar minimal seviyeye indirilmiş olur.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.