more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Hibrit Lazer Epilasyon

Hibrit Lazer Epilasyon nedir?

Alman Asclepion Laser Technologies tarafından geliştirilen etkin Hibrit Lazer epilasyon, FDA onaylı iki etkin lazer teknolojisinin bir araya gelmesi ile oluşturulmuş yeni nesil bir epilasyon uygulamasıdır.

FDA onayı ile güvenilirliğini kanıtlayan Hibrit Lazer epilasyon uygulaması, epilasyonda tek seferde alınabilecek maksimum verimi sağlaması nedeni ile birçok farklı lazer epilasyona göre daha yüksek hasta memnuniyeti ve daha etkin sonuç sunmaktadır. Alexandrite Lazer’in atış sistemi ile Diode lazerin ütüleme sistemini aynı bünyede eriterek ortaya çıkarılan son teknoloji Hibrit Lazer Epilasyon uygulaması, vücut epilasyonunda tek seferde en yüksek faydayı sağlamak isteyenler için idealdir.

Her cilt tipine ve rengini uygun Hibrit Lazer epilasyon uygulamasında, lazer cihazının dalga boylarının yoğunluğu ve dalga boylarının yüzdesi uygulamayı yaptıran hastanın kıl tipine, kıl kökünün kalınlığına ve hastanın cilt rengine göre değişiklik göstermektedir.

 

Hibrit Lazer Epilasyon nasıl yapılır?

Üstün teknolojisi sayesinde lazer dalgalarını direkt olarak cilt altına yönlendirir Aynı zamanda çift dalga boyuyla kıl köküne etkin müdahalede bulunur ve uzun süreli pürüzsüzlük keyfi yaşatır. İşlem sırasında cihaz başlığındaki sensörler aracılığıyla ciltteki ısıyı sürekli ölçer ve cildin aşırı ısınması halinde otomatik olarak atışı keser. Böylelikle herhangi bir cilt yanığının da önüne geçilir.

 

Hibrit Lazer Epilasyon ağrılı bir işlem midir?

Hibrit Lazer Epilasyon uygulaması, acısız ve ağrısız bir epilasyon seansı sunar.

 

Hibrit Lazer Epilasyonun iyileşme süresi var mıdır?

Hibrit lazer epilasyon, sosyal hayatınızı kesintiye uğratmayacak bir epilasyon uygulamasıdır. Uygulamadan hemen sonra sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebilmekle birlikte, uygulama sonrası cildinizin zararlı güneş ışınlarına maruz kalmaması önemlidir. Bu yüzden tüm uygulamalar sonrası cildinizin zararlı UV ışınlarına maruz kalabileceği tüm bölgelerinde koruyucu krem kullanılması önemlidir.

 

Hibrit Lazer Epilasyon hangi bölgelere yaptırılabilir?

Tüm kadın ve erkeklerin güvenle yaptırabildiği hibrit lazer uygulaması ile yüz, kol, koltuk altı, göğüs, bacak, sırt gibi vücudun pek çok yerinde etkin sonuçlar alınabilmektedir.

 

Hibrit Lazer Epilasyon için kaç seans gerekir?

Seans sayılarının hastanın kıl tipine ve kıl yoğunluğa göre değişmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.