more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


H-100 Serumu

H-100 Serumu nedir?

Cilt, yaş almaya bağlı olarak kollajen üretimini yavaşlatır bu da cildin kalitesinin zamanla düşmesine ve maalesef elastikiyetinin kaybolmasına neden olur. Elastikiyeti kaybolan cilt, gevşeyip sarkmaya meyilli hale gelir. Bu noktada cilde düzenli müdahalelerde bulunarak ihtiyacı olan vitamin, mineral ve amino asitleri sağlayarak cildin kalitesi artırılmalıdır. Aksi halde elastikiyeti kaybolan cilt, gün geçtikçe yer çekimine daha da yenik düşer ve günün sonunda yüz germe ameliyatına mahkum bir hale gelebilir.

Gençlik serumu olarak da bilinen H-100 Serumu, cilde ihtiyacı olan mineral ve vitaminlerin kombinasyonu ile oluşturulmuş etkin bir cilt gençleştirme serumudur. Düzenli seanslar halinde yapıldığında cildin yaşlanma sürecini yavaşlatan H-100 Serumu, klinik ortamda yapılabilen konforlu ve güvenilir bir uygulamadır.

H-100 Serumu ya da bilinen diğer adıyla Gençlik Serumu’nun içerisinde cildin nem oranını yükselterek cilt kalitesini koruyan Hyaluronik asit, etkin bir anti oksidan olan ve ödem sökücü özelliği ile de bilenen Mannitol, cildin yaşlanma sürecini onu onararak yapan B1 ve B6 vitaminleri, ciltteki kırışıklıkların düzelmesinde etkili Pentapeptide-18, cilt tonunu düzenleyen Organik Silica ve mimik çizgilerinin düzelmesinde etkin rol oynayan Hexapeptide-8 bulunmaktadır.

Yukarıda saydığımız etkin maddelere ek olarak H-100 Gençlik Serumu’nda cilt hücrelerinin yenilenmesini sağlayan amino asitler de bulunmaktadır.

Kollajen üretiminin artmasını sağlayan L-Arginine, cildin protein yapı taşı kabul edilen ve cildin genç kalmasında etkili olan L-Methionine, ciltteki fibroblast hücrelerini uyararak kollajen üretimini tetikleyen Tyrosine, lkas ve cilt bozulmalarının tedavisinde sıklıkla başvurulan Leucine, pürüzsüz bir görünüm için etkin rol oynayan Alanine ve immün sistemini destekleyerek daha önceden hasar görmüş dokuların onarımını hızlandıran Glycine bulunmaktadır.

 

H-100 Serumu nasıl yapılır?

Uygulama öncesi gerekli görülürse anestezik kremlerle uygulama alanı uyuşturulur akabinde cilde enjeksiyon yöntemi ile karışım enjekte edilir.

 

H-100 Serumu işlemi ne kadar sürer?

H-100 Gençlik Serumu uygulaması ortalama 30 dakika süren bir uygulamadır.

 

H-100 Serumu iyileşme süresi nedir?

Uygulama sonrası hemen sosyal hayata dönülebilmektedir.

Uygulama yapıldıktan sonraki yaklaşık 7 gün içerisinde ciltteki onarım sürecinin görülmeye başlandığı H-100 Gençlik Serumu’nda amaç; yaşlanması yavaşlatılan genç, canlı ve ışıltılı bir cilt elde etmektir.

 

H-100 Serumu için kimler uygun adaydır?

Yaşlanma sürecinizi yöneterek güzel yaş almanızı sağlayan H-100 Serumu ya da yaygın olarak kullanılan ismi ile Gençlik Serumu için her daim genç ve çekici kalmak isteyen 20 yaş üstü herkes  uygun bir adaydır.

H-100 Serumu uygulaması; boyun, gıdı, el ve yüz bölgesinde bir deri hastalığı olanlar için uygun olmamakla birlikte cilt rahatsızlıkları geçtikten sonra bu kişiler rahatlıkla H-100 Serumu yaptırabilmektedirler.

 

H-100 Serumu’nun yan etkileri var mıdır?

Kanıtlanmış bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

H-100 Serumu için kaç seans gerekir?

Seans sayıları ve seanslar arasındaki süreler hastadan hastaya değişmekle birlikte genç, orta ve yaşlanmış ciltlerde farklı tedavi protokolleri uygulanmaktadır.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.