more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Göz Altı Morluk Tedavisi

Göz altı morluk tedavisi nedir?

Göz altındaki kalıcı mor halkalardan ameliyatsız şekilde kurtularak siz de yorgun ve hasta görünümünüzü geride bırakabilirsiniz.

Oldukça konforlu bir uygulama olan göz altı morluk tedavisi, bıçak altına yatmadan genç ve sağlıklı görünmek isteyen tüm kadın ve erkekler için ideal bir işlemdir.

 

Göz altı morluk tedavisi nasıl yapılır?

Birden fazla tedavi yöntemi bulunan göz altı morluklarında yaygın tedavi yöntemi mezoterapi ve plexr uygulamalarıdır.

Oldukça konforlu olan bu uygulamalarda kullanılacak protokol hastanın ihtiyaçları doğrultusunda belirlenir.

 

Göz altı morluk tedavisi ağrılı bir işlem midir?

Ağrı eşiği düşük kişilerde anestezik kremler kullanılarak ağrı minimalize edilir, acısız ve konforlu uygulamalardır.

 

Göz altı morluk tedavisi iyileşme süresi nedir?

Uygulama sonrasında sosyal hayatınıza rahatlık dönebilirsiniz. Ancak göz çevrenizi güneş ışınlarından korumanız önemlidir.

 

Göz altı morluk tedavisi için Kimler uygun adaydır?

18 yaş üstü, göz altında koyu mor halkalar olan hamilelik veya emzirme döneminde olmayan herkes için ideal uygulamalardır.

 

Göz altı morluk tedavisi avantajları nelerdir?

Uygulama sonrası göz altında aydınlanma olacağı mor halkalar giderileceği için yüz daha ışıltılı, aydınlık, canlı ve genç görünmektedir.

 

Göz altı morluk tedavisi yan etkileri var mıdır?

Bilinen bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Göz altı morluk tedavisi kaç seans gerekir?

Uygulamada kullanılacak protokole göre seans sayıları hastanın ihtiyaçları doğrultusunda değişiklik gösterebilmekle birlikte genelde 1-3 seans yeterli olmaktadır.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.