more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Göz Altı Işık Dolgusu

Göz altı ışık dolgusu nedir?

Göz altındaki koyu halkalarla göz altı ışık dolgusu sayesinde siz de savaşabilirsiniz!

Yüzümüzde yaşlanmanın belirtilerinin en hızlı şekilde ortaya çıktığı bölgelerin başında gelen göz çevresi maalesef oldukça hassastır ve hızlı şekilde deforme olabilir.

Bu hızlı deformasyonun sonucu olarak kişi; olduğundan daha yaşlı ve maalesef çok daha yorgun görünebilmektedir. Bu yorgunluk ve deforme görüntünün ilk belirtileri olan göz altındaki koyu halkalanmalar göz altı ışık dolgusu ile konforlu ve güvenilir şekilde giderilebilmektedir. Göz altı ışık dolgusu sayesinde yanaklar ile göz altı arasındaki boşluklar giderilebilmekte bu sayede çukurluklar hyaluronik asit dolgularla doldurularak yanaklar ile orantılı bir mesafeye getirilebilmektedir. Amino asitler, antioksidanlar ve tabii ki cilt için vazgeçilmez olan hyaluronik asit içeren göz altı ışık dolgusu, b6 vitaminini de içeren besleyici bir dolgu bileşenine sahiptir.

 

Göz altı ışık dolgusu nasıl yapılır?

Göz altındaki çukurluklar dolgu sayesinde yükseltilerek cildin her bir noktasının ışığı doğru şekilde alması sağlanır. Böylelikle yüz, çok daha aydınlık göz çevresi ise çok daha genç görünmektedir. İnce uçlu iğneler sayesinde yapılan göz altı ışık dolgusu herhangi bir acı veya ağrı içermez. Konforlu ve güvenilir bir uygulama olan göz altı ışık dolgusunda uygulamanın hemen akabinde etki görülmeye başlar ve mor görünümler ortadan kalkmaya başlamaktadır.

İçerdiği bileşenler sayesinde sadece cilt altındaki çukurlukları doldurmakla kalmayıp ek olarak cildi de yenileyen göz altı ışık dolgusu, uzun süreli ve etkili çözüm isteyenler için ideal bir uygulamadır.

 

Göz altı ışık dolgusu ağrılı bir işlem midir?

Uygulamada kullanılan dolgu içeriği sayesinde göz altı ışık dolgusu ağrısız olmakla birlikte ağrı eşiği düşük kişilerde sinek ısırığı gibi bir his olmaktadır.

 

Göz altı ışık dolgusunun iyileşme süresi nedir?

Herhangi bir iyileşme süresi bulunmamaktadır. Uygulama sonrası sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.

 

Göz altı ışık dolgusunun kalıcılığı ne kadardır?

Yaklaşık olarak 1,5 yıl kalıcılığı bulunmaktadır. Kişinin yaşamsal alışkanlıkları ve göz altı ışık dolgusunu yaptırma düzenine göre bu süre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Göz altı ışık dolgusu için kimler uygun adaydır?

Tıbbi olarak sakıncası kanıtlanmamış olmakla birlikte hamilelik döneminde yapılmasının tavsiye edilmediği göz altı ışık dolgusu, göz altında morluklar, koyu halkalar olan 18 yaş üstü herkes için uygun bir işlemdir.

 

Göz altı ışık dolgusu uygulaması ne kadar sürer?

İşlem ortalama 15 dakika sürmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.