more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Erkeklerde Lazer Epilasyon

Erkeklerde Lazer Epilasyon nedir?

Günümüzde kişisel bakım sonunda sadece kadınlar için değil erkekler için de geçerli ve kabul edilebilir hale geldi. Cilt bakımlarından bölgesel incelmeye, lazer epilasyona ve gençleştirme tedavi ve uygulamalarına artık birçok erkek de başvurmakta daha güzel yaş alarak bakımına dikkat etmektedir. Hibrit Lazer Epilasyon ve Soprano Ice Buz Lazer epilasyon ile yapılan erkeklerde lazer epilasyon uygulamasında amaç, yüz ve sırt kılları başta olmak üzere istenmeyen tüy ve kıllardan kurtulmaktır.

 

Erkeklerde Lazer Epilasyon nasıl yapılır?

Öncelikle işlemin hangi epilasyon cihanızı ile yapılacağına karar verilir. Bunda kişinin istekleri, cilt yapısı, kıl tipi vb. birçok etken göz önünde bulundurulur. Eğer Hibrit Lazer Epilasyona karar verildiyse 950nm ve 800nm dalga boyları ile konforlu ve vücutta tek seferde etkin sonuç alınan hibrit lazer epilasyon protokolü uygulanır. Cilt altına lazer dalgalarının direkt gönderildiği hibrit lazer epilasyon uygulamasında aynı anda çift dalga boyu ile kıl köklerine uzun süreli pürüzsüzlük yaşanacak şekilde müdahalede bulunur.

Eğer Soprano Ice Buz Lazer epilasyona karar verildiyse özel buz başlığı sayesinde etkin ve acısız bir epilasyon protokolü uygulanır.

Her iki lazer çeşidinde de özel başlıkları sayesinde herhangi bir cilt yanığı ihtimali söz konusu değildir.

 

Erkeklerde Lazer Epilasyon hangi bölgelere uygulanır?

Sakal bölgesi, bıyık, kaş bölgesi, kollar ve bacaklar, göğüs bölgesi, karın gibi birçok yüz ve vücut bölgesi için günümüzde güvenle uygulanmaktadır.

 

Erkeklerde Lazer Epilasyon iyileşme süresi nedir?

Erkek lazer epilasyon uygulaması sonrasında rahatlıkla sosyal hayata dönülebilmektedir. Uygulama yapılan alanda kısmi olarak hafif kızarıklıklar görülmekle birlikte bu kızarıklıklar yaklaşık yarım saat içerisinde kendiliğinden geçmektedir.

 

Erkeklerde Lazer Epilasyon sonrası dikkat edilmesi gerekenler nelerdir?

Uygulama sonrası dikkat edilmesi gerekenler:

  • İlk gün uygulama yapılan alana su değmemesi önemlidir.
  • Belirli bir süre kese veya peeling gibi uygulamalar yapılmamalıdır.
  • Uygulama alanı güneşin zararlı ışınlarından korunmalıdır.
  • Uygulamayı takriben solaryuma girilmemelidir.

 

Erkeklerde Lazer Epilasyon için kaç seans gerekir?

Erkek lazer epilasyonda seans sayıları, uygulama alanına ve kişinin kıl köklerine bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte ortalama 6-8 seans arasında etkin sonuçlar alınmaktadır.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.