more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Elmacık Dolgusu

Elmacık dolgusu (Hollywood Yanağı) nedir?

Belirgin, kendinden söz ettiren elmacık kemikleri yüz estetiğinin kilit noktalarından biridir.

Yüzde genç ve ideal olarak kabul edilen oval görünümü yakalamada etkin olan elmacık kemiği dolgusu sayesinde siz de hayalini kurduğunuz genç ve çekici görünüme kavuşabilirsiniz.

Günümüzde Hollywood yanağı uygulaması nedeni ile her ne kadar elmacık kemikleri ortaya çıksa da çoğu zaman yüzde genç ve altın orana uygun görünümü yakalamak için yeterli olmayabiliyor. Bu durumda dolgu uygulamaları ile desteklenen elmacık bölgesi, yüzde ters V şeklini yakalamak için ideal uygulama olarak kabul ediliyor.

 

Elmacık dolgusu nasıl yapılır?

Hyaluronik asit dolgular yardımı ile yapılan elmacık dolgusu, ortalama 15-20 dakikalık bir uygulamadır.

 

Elmacık dolgusu ağrılı bir işlem midir?

Tüm dolgu uygulamalarında olduğu gibi  uygulama öncesi uygulama bölgesine anestezik kremler sürüldüğü için ağrının ve acının minimalize edildiği konforlu elmacık dolgusu, başka dolgu ve  uygulamaları ile kombine şekilde yapılabilecek kadar güvenli bir uygulamalardır.

 

Elmacık dolgusu iyileşme süresi nedir?

Sosyal hayatınızı hiçbir şekilde kesintiye uğratmayan elmacık dolgusunda, uygulamadan hemen sonra rahatlıkla işinize ya da günlük yaşamsal koşturmacanıza dönebilirsiniz.

 

Elmacık dolgusunun kalıcılığı ne kadardır?

Elmacık dolgusunun kalıcılığı ortalama 1-1,5 yıl arasında değişiklik göstermektedir. Yaşamsal alışkanlıklara ve dolgu uygulamasının düzenli yaptırılmasına bağlı olarak bu süre hastadan hastaya değişmekle birlikte kalıcılık olarak da değişiklik gösterebilmektedir.

 

Elmacık dolgusu için kimler uygun adaydır?

Yaş almaya bağlı olarak elmacık bölgesinde kayıpların artması, hacimsel olarak küçülmesi başta olmak üzere karakteristik ve çekici oval bir yüz hattına kavuşmak isteyen 18 yaş üstü her birey uygun bir adaydır.

 

Elmacık dolgusunun yan etkileri var mıdır?

Hyaluronik asit vücudun kendisinde de bulunan etin ana maddelerinden biridir. Dermal dolgular sayesinde yapılan Elmacık dolgusunun kanıtlanmış bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.