more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


El ve Ayak Terlemesi

El ve ayak terlemesi (El ve ayak ) uygulaması nedir?

Çoğunlukla stres altındayken artan el terlemesi, kişinin sosyal hayatında birçok problemle karşılaşmasına neden olmaktadır. Sosyal hayatta yeni insanlarla tanışmaktan tutun da çok önemli bir sınavın ortasında ya da bir dilekçe yazarken dahi aşırı el terlemesi yüzünden problemlerle karşılaşabilirsiniz.

Tıpkı el terlemesi gibi sorun olan bir başka terleme ise ayaklarda meydana gelir. Özellikle gün içerisinde uzun saatler kapalı kalması ve akabinde kullanılan ayakkabıların özellikleri düşünüldüğünde ayak terlemesi de birçok probleme neden olabilmektedir.

Ameliyatsız estetik deyince akla ilk gelen uygulamalar arasında olan uygulaması, el ve ayak terlemesinde aktif olarak uygulanan ve yüksek memnuniyet sağlanan uygulamaların başında gelir.

Konforlu bir uygulama olan  uygulaması ile güvenilir ve pratik şekilde el ve ayaklarınızda ortaya çıkan terleme probleminden kurtulabilirsiniz.

 

El ve ayak terlemesi (El ve ayak ) uygulaması nasıl yapılır?

 İnce uçlu özel iğneleri ile yapılan el ve ayak terlemesi uygulaması, sadece uygulama yapılan bölgedeki terlemeyi azaltmaktadır. Lokal olarak etki eden uygulamasında, uygulama yapılan bölgeye ek olarak vücudun diğer yerlerinde, terlemede herhangi bir azalma görülmez.

 

El ve ayak terlemesi uygulama süresi ne kadardır?

Uygulama, yapılacak alana göre 15 ila 30 dakika içerisinde rahatlıkla yapılabilmektedir.

 

El ve ayak terlemesi uygulamasının iyileşme süresi nedir?

 Herhangi bir iyileşme süresi yoktur. El ve ayak terlemesi uygulaması sonrasında sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.

 

El ve ayak terlemesi uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

 Uygulama, birçok uygulaması gibi ortalama 4-6 ay arası kalıcılığa sahiptir.

 

El ve ayak terlemesi (El ve ayak ) uygulaması için kimler uygun adaydır?

 Cilt yüzeyinde enfeksiyon olan hastalar, hamilelik döneminde olan kadınlar, emzirme dönemindeki anneler ve kas zayıflığı görülen hastalar dışında 18 yaş üstündeki birçok kadın ve erkeğe rahatlıkla uygulanabilmektedir.

 

El ve ayak terlemesi uygulamasının avantajları nelerdir?

El ve ayaklarınızdaki aşırı terlemeyi geride bırakacağınız için gün içerisinde rahatsızlık hissi veren elde ıslaklık ve terlemenin yarattığı kötü kokuyu, terleme minimalize edileceği için rahatlıkla geride bırakabilirsiniz.

 

El ve ayak terlemesi (El ve ayak ) uygulamasının yan etkileri var mıdır?

El ve ayak terlemesi  uygulamasında, bilinen herhangi bir yan etki şu ana kadar görülmemiştir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.