more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Dermaroller

Dermaroller nedir?

Dermaroller uygulaması, ucundaki ince mikro iğneler sayesinde ciltte kontrollü hasarlar oluşturarak cildin kendini yenileme, onarma sürecini başlatır. Silindir şekli sayesinde cilt yüzeyine kolayca uygulanan dermaroller işlemi, konforlu ve güvenilir bir ameliyatsız estetik uygulamasıdır. Dermaroller’ın ucunda bulunan mikro iğneler, uygulamaya özel iğnelerdir ve paslanıp herhangi bir tehlike oluşturmaları mümkün değildir.

Neştersiz etkin uygulamaların başında gelen Dermaroller uygulaması, başarılı sonuçlar veren cilt bakım uygulamalarından biridir. Kadın veya erkek farketmeksizin herkesin rahatlıkla uygulatabileceği dermaroller uygulamasının pratik, hızlı bir uygulama olması tercih edilmesinin önemli etkenleri arasındadır.

 

Dermaroller nasıl yapılır?

Dermaroller uygulaması öncesi eğer anestezik krem kullanılacaksa uygulamadan 30 dakika önce bu kremler sürülür. Uygulama yapılacak bölge yeterli uyuşukluğa ulaştığında bölge temizlenerek uygulamaya hazırlanır.

Bir nevi yıldız çizermişçesine cilt yüzeyinde kontrollü şekilde ileri geri hareket ettirilerek uygulanan Dermaroller uygulaması sayesinde ciltte mikro kanallar açılır. Böylece kontrollü şekilde oluşturulan hasar sayesinde ciltte onarım süreci başlatılmış olur.

Dermaroller uygulaması sonrası cilde nemlendirici ve cilt onarımını hızlandırıcı serum uygulanır. Uygulama eğer gündüz vakti yapıldıysa uygulamadan hemen sonra güneş kremi sürülmesi de gerekmektedir. Açılan mikro kanallar sayesinde cildiniz kısa bir süre için hassaslaşacaktır. Bu sürede herhangi bir güneş ışınına maruz kalmaması oldukça önemlidir.

 

Dermaroller ağrılı bir işlem midir?

Nihai seans sayısına cilt analizinden sonra karar verilen Dermaroller uygulaması, diğer cilt uygulamalarına nispeten acısızdır. Buna rağmen uygulama yaptıracak kişinin isteği doğrultusunda uygulama öncesinde anestezik kremler kullanılabilmektedir.

 

Dermaroller iyileşme süresi nedir?

Uygulama sonrası hemen sosyal hayata dönülebilmekle birlikte uygulama alanında birkaç saat hafif cilt üstü kızarıklık görülmektedir. Bu kızarıklık zamanla kendiliğinden geçmektedir.

 

Dermaroller için kimler uygun adaydır?

Cildindeki akne izlerinden, lekelenmelerden ve ince kırışıklıklardan şikayetçi olanlar için ideal bir uygulama olan Dermaroller uygulaması, cilt yüzeyinde açık yara veya taze yanık izi bulunmayan ve hamilelik döneminde olmayan tüm kişiler için ideal bir uygulamadır.

 

Dermaroller uygulamasının avantajları nelerdir?

Etkin cilt uygulamalarından biri olan Dermaroller uygulaması, ciltteki; akne izleri, gözenekli görünüm ve ince kırışıklık gibi problemlerin giderilmesinde etkindir.

 

Dermaroller için kaç seans gerekir?

Seans sayısı uygulanacak bölgeye göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama olarak 4 – 6 seansta arzulanan sağlıklı cilt görünümüne kavuşmak mümkündür.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.