more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Dermapen

Dermapen nedir?

Günümüzde söz konusu cilt gençleştirme uygulamaları olunca her geçen gün bir yeni ameliyatsız estetik uygulaması öne çıkmaktadır. Birçok ameliyatsız cilt gençleştirme uygulaması, temelde ciltte kontrollü hasarlar oluşturarak cildin kendini onarım sürecini başlatmasını hedefler.

Ağız etrafında oluşan sigara çizgileri dediğimiz ince çizgiler, genişlemiş gözenekler nedeni ile derinlemesine cilt temizliği yapılsa da gözenekli ve siyah noktalıymış gibi görünen ciltlerde etkin sonuçlar aldığımız Dermapen uygulaması, en iyi cilt gençleştirme uygulamalarından biridir.

 

Dermapen nasıl yapılır?

Uygulama öncesi cilt; tamamen kir, makyaj artıkları ve ölü derilerden özel solüsyonlarla arındırılır. Cilt yüzeyine uygulanan hyaluronik asit uygulamasının ardından dermapen cihazının ucunda bulunan özel mikro iğnecikler sayesinde cilt yüzeyinde kontrollü şekilde, cildin kollajen üretimini artıracak ve uygulanan cilt yüzeyi solüsyonlarının cilt alt tabakalarına da etki etmesini sağlayacak mikro kanallar açılır.

 

Dermapen ağrılı bir işlem midir?

Uygulama öncesi kullanılan anestezik kremler sayesinde ağrı minimalize edilmektedir.

 

Dermapen iyileşme süresi nedir?

Uygulama sonrası oluşan hafif kızarıklık kısa sürede kendiliğinden geçmektedir. Dermapen uygulaması sonrası sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

 

Dermapen için kimler uygun adaydır?

Güvenli bir uygulama olan Dermapen uygulaması, her yaş ve cilt tipi için uygun bir işlemdir.

 

Dermapen uygulamasının avantajları nelerdir?

Dermapen uygulaması ile cildinizdeki;

  • Gözenekli görünümü azaltabilir
  • İnce kırışıklıkları giderebilir
  • Cilt lekelerini düzenleyebilir
  • Sivilce izlerini geride bırakabilir
  • Daha genç bir cilde kavuşabilirsiniz.

 

Dermapen uygulaması ne kadar sürmektedir?

Dermapen uygulama seansları yaklaşık olarak 30 – 40 dakika sürmektedir.

 

Dermapen için kaç seans gerekir?

Etkin cilt gençleştirme uygulaması olan dermapen uygulamasında seans sayıları hastanın karşılaştığı cilt deformasyonlarına göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 4 seansta etkin sonuçlar elde edilmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.