more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Çene Dolgusu (Jawline)

Jawline (Çene Dolgusu Jawline Dolgu) nedir?

Genç ve çekici görünmek için kombine bir güzellik yaklaşımı gerekir. Bu noktada çenenin yüz ile uyumu ve ifadede yaptığı değişiklikler her ne kadar birçok kişi tarafından ikinci plana atılıp göz çevresi ve dudaklardan sonra gelse de bütünsel bir güzellik için şarttır.

Çene Dolgusu (Jawline Dolgu) son zamanlarda popülaritesini gittikçe artıran uygulamaların başında gelmektedir. Karakteristik bir yüz hattına ameliyatsız kavuşmak isteyenlerin sıklıkla başvurduğu çene dolgusu uygulamasında amaç; yaş almaya bağlı olarak kaybolan çene hattını yeniden oluşturarak belirgin yüz hatlarına kavuşmaktır.

Yaşlanmaya bağlı olarak cilt kalitesi deforme olur ve elastikiyeti kaybeden cilt gevşeyip sarkmaya başlar. Zamanla cilt altında bulunan yağ yastıkçıklarının erimesi de maalesef bu gevşeme ve sarkmayı daha da tetikleyen bir durumdur.

Yaş almanın getirdiği deformeler ve kilo değişimleri ile zamanla yüz ve boynu ayıran çene çizgisi yok olmaya başlar. Yüz, gençliğin ifadesi kabul edilen oval biçimini kaybederek daha dikdörtgene benzer bir şekil alır.

Jawline dolgu ya da daha yaygın olarak bilinen adıyla çene dolgusu sayesinde bu kaybolan çene hattı çizgisi yeniden oluşturularak kişiye daha karakteristik ve belirgin yüz hatları kazandırılır.

 

Çene Dolgusu nasıl yapılır?

Hyaluronik asit içeren dolguların enjekte edilerek çene hattının belirginleştirilmesi sağlanır. Böylelikle zamanla kaybolan yüz hatları belirginleşerek boyun ile yüz arasında belirgin bir hat oluşur.

 

Çene Dolgusu ağrılı bir işlem midir?

Anestezik kremlerle yapılan uygulama, konforlu bir işlemdir.

 

Çene Dolgusunun iyileşme süresi nedir?

Herhangi bir iyileşme süresi bulunmamaktadır. Sosyal hayatınıza uygulama sonrası rahatlıkla dönebilirsiniz.

Ancak uygulamadan sonra yaklaşık 2-3 gün sauna, hamam gibi aşırı sıcağa maruz kalacağınız yerlerden kaçınmaya dikkat etmelisiniz.

 

Çene Dolgusunun kalıcılığı ne kadardır?

Yaklaşık olarak 12-18 ay kalıcılığı olan Jawline (Çene Dolgusu Jawline Dolgu) uygulaması, söz konusu yüz güzelliği olunca ameliyatsız estetik uygulamaların başında gelir.

 

Çene Dolgusu için kimler uygun adaydır?

  • Çene hattınız belirgin değilse
  • Çene ucunuzun büyütülmesi gerekiyorsa
  • Çenede asimetri problemleri varsa
  • Çenede hacim eksikliği varsa

Çene dolgusu (Jawline Dolgu) uygulaması ile bu problemleri geride bırakabilir; genç, çekici ve karakteristik bir yüz hattına kavuşabilirsiniz.

 

Çene Dolgusunun avantajları nelerdir?

Kısa uygulama süresi ve nekahet dönemi gerektirmeyen çene dolgusu uygulaması ile kaybolan çene hattının getirdiği; yaşlı, yorgun ve daha kilolu görünüm kendini genç, dinamik ve karekteristik bir görünüme bırakır.

 

Çene Dolgusunun yan etkileri var mıdır?

Hyaluronik asit bazlı dolguların kullanıldığı çene dolgusu uygulamasının kanıtlanmış bir yan etkisi yoktur.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.