more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Çatlak Tedavisi

Çatlak tedavisi nedir?

Kadınların kabusu olarak ortaya çıkan başta hamilelik olmak üzere tüm kilo değişimlerinde görülen cilt çatlaklarının maalesef kendi kendine tedavi edilmesi mümkün değildir. Çatlak tedavi yöntemi olarak birçok farklı yöntem kullanılabilmektedir.

Çatlakların oluşumu bir süreç gerektirir. İlk etapta kırmızı veya mor renkte olabilen çatlar zamanla solarak cildin renk tonuna yakın bir renge bürünür. Zamanla cilt tonuna yakın bir renk alsa da daha fazla düzelmeyen müdahalede bulunulmadığında ciltte kalıcı olan çatların günümüzde etkin, ameliyatsız estetik uygulamalarla tedavisi mümkündür.

 

Çatlak tedavisi nasıl yapılır?

Çatlak tedavisinde birden fazla yöntem kullanılabilmektedir. Etkin olarak kullanılan ve yüksek hasta memnuniyeti sağlanan yöntemler ise Dermapen uygulaması, Vivace Altın İğne Fraksiyonel Radyofrekans uygulaması ve Akustik Ses Dalgası dediğimiz AWT yöntemidir.

 

Çatlak tedavisi ağrılı bir işlem midir?

Cilde sıfırlanarak özel bir başlık ile yapılan AWT uygulaması oldukça konforlu, ağrısız ve acısız bir uygulamadır. Herhangi bir anestezik işleme gerek duyulmamaktadır.

Çatlak tipine ve şiddetine göre Altın iğne ve Dermapen uygulamalarının kullanılacağı çatlak tedavilerinde ise uygulama öncesi uygulama yapılacak alan anestezik kremlerle uyuşturularak ağrı minimalize edilir.

 

Çatlak tedavisinin iyileşme süresi nedir?

Çatlak tedavisinde kullanılan AWT, Dermapen ve Altın iğne uygulamalarının herhangi bir iyileşme süresi yoktur. Uygulama sonrası uygulama alanında oluşan hafif kızarıklık kendiliğinden geçmektedir. Sosyal hayata uygulama sonrasında rahatlıkla dönülebilir.

 

Bütün çatlak tipleri tedavi edilebilir mi?

Vücuttaki birçok çatlak tipi tedavi edilebilmekle birlikte çatlağın oluşma süreci, oluşma şekli tedavide önemli bir yer tutmaktadır. Doğru hasta seçimi ve doğru yöntem ile yüz güldüren sonuçlar elde etmek mümkündür.

 

Çatlak tedavisi hangi bölgelere uygulanır?

Karın, bel ve kalça başta olmak üzere göğüsler, bacaklar ve tabii ki kollarda sık sık görülebilen çatlar doğru seçilen uygulamalarla etkin şekilde geride bırakılabilmektedir.

 

Çatlak tedavisi için kaç seans gerekir?

Çatlak tedavilerinde seans sayıları uygulama yapılacak alana ve çatlağın oluşma şekline, oluşma zamanına göre değişiklikler göstermektedir. Bu nedenle seans sayıları hastadan hastaya değişmektedir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.