more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Burun Dolgusu

Burun Dolgusu Nedir?

Dünyada en çok yapılan estetik ameliyatların başında gelen Burun Estetiği ameliyatı, günümüzde her ne kadar yeni tekniklerle konforlu hale getirilmiş olsa da söz konusu ameliyat ve yoğun iyileşme süreci olduğu için birçok kişi hala burnundan memnun olmasa daha bıçak altına yatmaktan kaçınmaktadır. Burun Dolgusu ile artık ameliyatsız şekilde siz de hayalini kurduğunuz burna kavuşabilirsiniz.

 

Burun Dolgusu nasıl yapılır?

Burun Dolgusu olarak da geçen ameliyatsız burun estetiği uygulaması, enjeksiyon yardımı ile dermal dolgular sayesinde yapılan etkin bir uygulamadır.

 

Ağrılı bir işlem midir?

Birçok dolgu işleminde olduğu gibi anestezik kremlerle desteklenebilen burun dolgusu, ağrısız konforlu bir işlemdir.

 

İyileşme süresi nedir?

Burun dolgusunda uzun iyileşme süreleri yoktur. Uygulama sonrası rahatlıkla sosyal hayatınıza dönebilirsiniz.

 

Burun dolgusunun kalıcılığı ne kadardır?

Dermal dolgular sayesinde artık ameliyatsız şekilde de yapılan burun estetiği, yaklaşık 12-18 ay kalıcılık sağlayan etkin bir uygulamadır.

 

Kimler uygun adaydır?

Ameliyatsız burun estetiği ya da burun dolgusu uygulaması konforlu bir uygulama olmakla birlikte hastanın ihtiyaçları doğrulusunda yapılan bir uygulamadır. Eğer hasta burnunu daraltmak ya da burnunu kısaltmak istiyorsa burun dolgusu ile maalesef bu sonuçları elde edemez.

Hyaluronik asit dolgularla yapılan burun dolgusu için hastanın burun yapısının, kemik ve burun kıkırdak dokusunun bu işlem için uygun olması gerekmektedir.

 

Burun dolgusunun avantajları nelerdir?

Burundaki küçük şekil bozuklukları, burun ucu düşüklüğü, burun kemerindeki belirgin nedeni ile çıkıntılı hale gelen burun, burun dolgusu ile rahatlıkla düzeltilebilmektedir.

Uygulama sonrası sosyal hayatınıza hemen dönebileceğiniz burun dolgusunda, burun estetiği ameliyatı gibi bir iyileşme süresi olmaması özellikle yüksek yaşam temposuna sahip ancak burnuna küçük dokunuşlar arzulayanlar için ideal bir uygulamadır.

 

Burun Dolgusunun yan etkileri var mıdır?

Hyaluronik asit içerikli dermal dolgularla yapılan burun dolgusunun bilinen ağır bir yan etkisi bulunmamaktadır.

 

Kaç seans gerekir?

Bir dolgu işlemi olan ameliyatsız burun estetiği, tıpkı diğer dolgu uygulamalarında olduğu gibi yapıldığı tarihten itibaren belirli aralıkla yenilenmelidir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.