BabyLips Dudak Dolgusu

Dudak dolgusu (BabyLips) uygulaması nedir?

Dudaklarda volüm kaybı maalesef yaşlanmaya bağlı ortaya çıkan kaçınılmaz sonuçlardan biri. Zamanla hacmini yitirerek ince bir çizgi haline gelen dudaklar, BabyLips uygulaması ile dolgun bir görünüme kavuşturulabilmektedir.

Hyaluronik asit içerikli dolgularla yapılan ortalama 15 dakikada daha dolgun ve çekici dudaklara ulaşabileceğiniz BabyLips, konforlu ve güvenilir ameliyatsız estetik uygulamaların başında gelmektedir.

 

Dudak dolgusu (BabyLips) uygulaması nasıl yapılır?

Bir öğle aranızı ayırmanızın yeterli olacağı dudak dolgusu uygulamasında, uygulama öncesi kullanılacak anestezik kremlerle uygulama alanı iyice uyuşturulur. Lokal uyuşmanın verdiği geçici hissizlik sayesinde uygulama esnasında ağrı ve/veya acı hissedilmez.

Enjeksiyon yardımı ile yapılan ve etin ana maddesi hyaluronik asitin kullanıldığı dudak dolgusunda amaç yüz ile uyumlu doğal görünümden uzaklaşmadan çekici ve dolgun dudaklar elde edilebilmektedir.

 

Dudak dolgusu (BabyLips) uygulaması ağrılı bir işlem midir?

Anestezik kremlerin yanı sıra dolgu içerisindeki Lidokain aktivasyonu ile acı minimum seviyededir.

 

Dudak dolgusu (BabyLips) uygulamasının iyileşme süresi nedir?

Herhangi bir iyileşme süresi yoktur. Sosyal hayatınıza uygulama sonrası rahatlıkla dönebilirsiniz.

 

BabyLips uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

Tüm dolgu işlemleri gibi belirli aralıklarla yenilenmesi gerekmektedir. Ortalama 12-18 ay kalıcılığı bulunmakla birlikte düzenli yaptırıldığında kalıcılık süresi değişkenlik gösterebilmektedir.

 

Dudak dolgusun sonrası dikkat edilecekler nelerdir?

Dudak dolgusunun akabinde herhangi bir ödeme sebebiyet vermemek için ilk 1 saat süresince dudaklara herhangi bir baskı uygulanmaması ve çok sıcak içeceklerin içilmemesine özen gösterilmelidir.

 

BabyLips uygulamasının yan etkileri var mıdır?

Halihazırda vücudumuzda doğal olarak bulunan hyaluronik asit, dolgu uygulamalarında güvenle kullanılan bir bileşendir. Vücudumuzda doğal olarak da bulunması nedeni ile yapılan dolgu uygulamalarında bilinen herhangi bir yan etki görülmemiştir.

 

BabyLips uygulaması için kaç seans gerekir?

Tek seansta yapılan bir dolgu işlemidir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.