more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


AWT

AWT (Akustik Dalga Tedavisi) Nedir?

Akustik Dalga Tedavisi ya da sizlerin daha yaygın olarak bildiği adı ile AWT uygulaması, modern tıpta uzun süredir farklı branşlarda güvenle kullanılan uygulamalardan biridir.

Günümüzde özellikle selülit tedavisinde ve bölgesel zayıflamada etkin şekilde kullanılan AWT uygulamasında amaç; selüliten uzak, ince ve pürüzsüz bir cilt görünümüne kavuşmak, portakalı andıran dalgalı cilt görünümünü geride bırakarak sıkı bir vücut elde etmektir.

 

AWT nasıl yapılır?

Cilt yüzeyine uygulanan AWT uygulaması herhangi bir iğne veya enjeksiyon yöntemi içermeyen bir uygulamadır. Cilt yüzeyinde ileri geri hareket ettirilerek daireler çizen özel AWT cihazında, cihaz başlığı cilt yüzeyine sürtecek şekilde sıfırlanarak kullanılır.

 

AWT uygulaması ağrılı bir işlem midir?

Oldukça güvenilir ve etkin olan AWT (Akustik ses dalgası) uygulaması konforludur. Uygulama esnasında cilt yüzeyine herhangi bir zarar verilmez. Geçmişten günümüze sıklıkla çeşitli tedavilerde kullanılan ses dalgaları, kişide ağrı veya acıya neden olmamaktadır.

 

AWT (Akustik Ses Dalgası) iyileşme süresi nedir?

AWT uygulamasının gerek selülit tedavisi protokolünde gerekse bölgesel incelme protokolünde herhangi bir iyileşme süresine ihtiyaç duyulmaz. Uygulama sonrası sosyal hayatınıza rahatlıkla dönebilirsiniz.

 

AWT uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

Uygulamanın kalıcılığı kişinin yaşamsal alışkanlıklarına bağlı olarak değişiklik göstermektedir.

 

AWT için kimler uygun adaydır?

  • Yakın zamanda doğum yapmadıysanız
  • İlaç tedavisi görmüyorsanız
  • Herhangi bir cilt döküntüsü vb. deri hastalığınız yoksa
  • Uygulama alanında iltihaplı bir yara söz konusu değilse
  • Ciddi kalp rahatsızlığın yoksa

AWT için uygun bir adaysınızdır.

 

AWT uygulamasının avantajları nelerdir?

Selülit tedavisi ve bölgesel zayıflamada etkin sonuçlar veren AWT uygulaması ile cildinizi sıkılaştırıp onararak portakal görünümünü geride bırakabilir ve bölgesel yağlanmalara neden olan vücudunuzdaki dirençli yağlardan kurtulabilirsiniz. Pek çok bölgesel zayıflama ve selülit uygulamasına göre AWT, yüksek başarı göstermektedir.

AWT ile selülit tedavisi uygulaması sonrası selülit görünümünde gözle görülür düzelme, bağ dokularda sıkılaşma, kan dolaşımında düzelme, metabolizma hızında artış ile kısa ve küçük kaslarda kondisyon artışı görülmektedir.

AWT ile bölgesel incelme uygulamasında ise ince bir vücut silüetine düzenli seanslarla ulaşılabilmekte, sıkı ve zayıf bir vücuda kavuşulabilmektedir.

 

AWT işleminin yan etkileri var mıdır?

Yukarıda belirttiğimiz sakıncalı gruplar dışındaki uygulamalarda AWT (Akustik dalga tedavisi) uygulamasının herhangi bir bilinen yan etkisi yoktur.

 

AWT için kaç seans gerekir?

Hastadan hastaya değişmekle birlikte AWT seansları haftada 1 veya 2 seans olarak planlanır. Toplamda ise ortalama 6-10 seans sürdürülebilmektedir. Seans süresi uygulama yapılacak alana göre yaklaşık 20-40 dakika arasında sürmektedir.

 

AWT hangi bölgelere yapılır?

Bacak, kalça, karın, kol, yüz ve boyun bölgesinde güvenle uygulanabilmektedir.

Akustik şok dalga tedavisi veya akustik ses dalgası terapisi olarak da bilinen AWT uygulaması; selülitlerden arınmış, ince ve sıkı bir vücut isteyenler için ideal uygulamaların başında gelir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.