more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Ameliyatsız Yüz Germe

Ameliyatsız Yüz Germe nedir?

Yaş almanın getirdiği kırışıklıklar, cilt elastikiyetinde kayıp, ciltteki kollajen üretiminin azalması, cildin yaşlanması ve gevşeyip sarkma gibi problemler en çok maalesef yüz bölgemizde görülmektedir.

Her gün kendini daha da geliştiren ameliyatsız estetik uygulamalar sayesinde artık yüz germe ameliyatlarına ihtiyaç duymadan siz de ameliyatsız olarak çok daha genç bir görünüme kavuşabilirsiniz.

 

Ameliyatsız Yüz Germe nasıl yapılır?

Birden fazla ameliyatsız yüz germe uygulaması vardır. Bunlar söz konusu sorunun şiddetine göre tek tek ya da kombine şekilde kullanılabilmektedir. Cilt elastikiyetinin kayba uğraması nedeni ile ortaya çıkan sarkma ve gevşemeleri ortadan kaldırırken cilt kalitesini de iyileştirmek oldukça önemlidir. Bu yüzden söz konusu ameliyatsız yüz germe olunca mezoterapi uygulamaları başta gelmektedir.

Bununla birlikte ciltte akustik ses dalgaları ile sıkılaşma sağlayan AWT, cilt kırışıklıklarını paralize eden uygulaması da ameliyatsız yüz germe uygulamasında sıklıkla kullanılmaktadır.

Yüz bölgesinde meydana gelen sarkma ve gevşemelerin nedeni cilt kalitesinin düşüşüne ek olarak cilt altındaki yağ yastıkçıklarının erimesi ve cilt altında boşluklar oluşmasıdır. Hyaluronik asit içeren dolgu uygulamaları ile bu boşluklar giderilerek ameliyatsız yüz germe uygulamasında kombine bir güzellik sağlanabilmektedir.

 

Ameliyatsız Yüz Germe ağrılı bir işlem midir?

Oldukça konforlu bir işlem olan ameliyatsız yüz germe uygulamasında anestezik kremlerle ağrı minimuma indirilir.

 

Ameliyatsız Yüz Germe iyileşme süresi nedir?

Herhangi bir iyileşme süresinin olmaması ve klinik ortamda rahatlıkla yapılabilmesi nedeniyle yoğun iş temposuna sahip kadınlar ve erkekler tarafından rahatlıkla tercih edilebilmektedir.

 

Ameliyatsız Yüz Germenin kalıcılığı ne kadardır?

Birden fazla uygulamanın kullanıldığı ameliyatsız yüz germe uygulamasında işleminin kalıcılığı 4-6 ay, dolgu işlemlerinin kalıcılığı 12-18 ay olmakla birlikte AWT uygulamasının kalıcılığı kişinin yaşamsal alışkanlıklarına göre değişiklik gösterebilmektedir.

 

Ameliyatsız Yüz Germe için kimler uygun adaydır?

Yaş almaya bağlı olarak cildinde gevşeme ve hafif düzeyde sarkma meydana gelen tüm kadın ve erkekler bu uygulama için uygun bir adaydır.

 

Ameliyatsız Yüz Germenin avantajları nelerdir?

Ameliyatsız yüz germe uygulamaları:

  • Ciltte kollajen üretimini tetikler.
  • Cilt altında kontrollü hasar yaratarak cildin alt tabakasından itibaren gençleşme süresini başlatır.
  • Ciltte fibroblast hücrelerine etki eder.
  • Cildi sıkılaştırıp gergin bir görünüm sağlar.

 

Kaç seans gerekir?

 Seans sayıları ve seans süreleri değişiklik gösteren bu ameliyatsız uygulamalarda öncelikle hastanın tam olarak neye ihtiyacı olduğu bütünsel olarak belirlenmelidir.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.