more helpful hints crmwatches.Learn More https://www.carehers.com/.Web Site rolex replica.Perfect gift fake rolex.Get the facts replica watches.Continue https://www.polskareplika.pl/.More details about webpage: rolex replica.more https://www.richardmillesuperclone.com/.Perfect rolex replications for sale.next https://www.omegawatches2015.com.Under $59 https://www.jobswatches.com.i was reading this https://www.stockmarketwatches.com/.look at here hardwarewatches.Women's dpatekphilippe.check this site out moneybellross.com.link https://www.newsfranckmuller.com/.helpful resources taxeswatches.com.Check This Out rolex replications for sale.you can find out more fake tag heuer.


Ameliyatsız Boyun Germe

Ameliyatsız Boyun Germe Nedir?

Yüz ile birlikte yaşlanma belirtilerini en çok gösteren yerlerin başında boyun bölgesi gelmektedir. Genetik faktörler, güneş ışınları ve kilo değişimleri nedeni ile boyun bölgesindeki cilt kalitesi elastikiyetini kaybeder ve düşer. Böylelikle boyun bölgesindeki cilt, sarkmaya meyilli hale gelir.

Yer çekimine yenik düşen cilt ve kas yapısı nedeni ile boyunda sarkmalar görülür ve bu kişiyi olduğundan çok daha yaşlı gösteren deformasyonların başında gelir. Günümüzde söz konusu boyun germe olduğunda ilk etapta boyun germe ameliyatları akla gelse de gelişen ve her geçen gün kendini yenileyen medikal estetik teknolojiler sayesinde artık ameliyatsız olarak da boyun germe uygulaması yaptırarak genç bir görünüme sahip olmak mümkündür.

 

Ameliyatsız Boyun Germe uygulaması nasıl yapılır?

Mezoterapi ve AWT uygulamalarının kombine şekilde uygulandığı ameliyatsız boyun germe uygulamasında doğru uygulama protokolü ile etkin sonuçlar alınmaktadır.

 

Ağrılı bir işlem midir?

Konforlu bir uygulama olan Ameliyatsız Boyun Germe uygulamasında ağrı eşiği düşük hastalarda mezoterapi işlemi öncesi anestezik kremler kullanılmaktadır.

 

İyileşme süresi nedir?

Uygulama sonrası uygulama alanında hafif kızarıklıklar görülmekle birlikte bu kızarıklıklar kendiliğinden geçtiği için sosyal hayata hemen dönülebilmektedir.

 

Ameliyatsız Boyun Germe uygulamasının kalıcılığı ne kadardır?

Etkileri ortalama 1,5 yıl sürebilmektedir. Bu süre kişinin yaşamsal alışkanlıklarına göre değişebilmektedir.

 

Kimler uygun adaydır?

Boyun bölgesinde yaş almaya bağlı olarak cilt elastikiyetinin kaybedilmesiyle oluşan cilt sarkma ve gevşemelerinden rahatsızlık duyan, genç bir görünümü arzulayan 35 yaş üstü tüm kadın ve erkekler için uygun bir yöntemdir.

 

Uygulamanın avantajları nelerdir?

Ciltteki sarkma ve gevşemeleri toparlayıp kişiye genç bir görünüm kazandırmaktadır. Uzun iyileşme sürelerine gerek yoktur. Etkin bir uygulama ile yüksek memnuniyet sağlamak mümkündür. Ameliyatsız ve cilt bariyerini güçlendiren bir işlem olması nedeniyle Ameliyatsız Boyun Germe uygulaması, yukarıda saydığımız etkilere ek olarak ciltte tedavi de sağlamaktadır.

 

Ameliyatsız Boyun Germe uygulamasının yan etkileri var mıdır?

Bilinen, kanıtlanmış bir yan etkisi yoktur.

 

Merkezimiz bu uygulama ile ilgili danışmanlık hizmeti vermektedir.